Akrep Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

19.809

AKREP Burcu Temmuz 2019’da İş hayatınızda kariyerinizde ciddi bir değişikliğe doğru ilerliyorsunuz. Bu yeni bir iş gibi değilde bulunduğunuz mevkide yükselme gibi ciddi bir değişiklik olacak.

Akrep Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

Geçmişte almış olduğunuz kararları gözden geçirme isteği içerisine girebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki durağanlıktan çıkarak daha hareketli ve daha heyecanlı vakit geçirmek isteyeceğiniz bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

Yakın çevremiz ile aramızda her ne kadar problem olmasa da biraz uzaklaşmak isteyebiliriz. Daha çok kendi düşüncelerimiz ile başbaşa kalmak istediğimiz bir ruh hali içerisine girebiliriz. Resmi bir yerden gelecek olan haber ile elinize bir miktar para geçebilir.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkiler

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte önceden belirlemiş olduğunuz bir tatil ve iş için seyahate çıkma olasılığınız gündemde olacak. Eğitim hayatınız devam ediyor ise yine bir yurtdışı planı ortaya çıkabilir.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelecek. Bu dönemde başımıza gelebilecek sıkıntılı bir bir konu hakkında uyarılacaksınız. Aynı zamanda hep üzerine kapattığımız bir konu var ise bu konu bir anda karşımıza çıkabilir.

Akrep Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

AKREP Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da bir birlikteliğiniz var ise dikkat etmeniz gereken birkaç durum söz konusu olabilir. Parteneriniz ile aranızda geçen her konuşmada veya tartışmada sadece sizin istediklerinizin veya söylediklerinizin yapılmasını istiyorsunuz.

Bu duruma biraz eğilerek farkındalığınızı ortaya çıkarıp durumu tersine çevirmelisiniz. Aksi taktirde karşınızdaki kişi sizden yakın bir zaman içerisinde ayrılmak isteyebilir. Bir birlikteliğiniz yok ise en kısa zamanda karşınıza çıkacak olan bir kişi ile yeni bir birlikteliğe başlayabilirsiniz.

Akrep Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

AKREP Burcu Temmuz 2019 aile ve ilişkilerinizde bu dönemde güzel bir rahatlığa kavuşuyorsunuz. Her ne kadar sizin canınızı sıkmak isteyen bir kişi olsa da onun söylediklerini dinlemeyecek ve orta yolu bulmak için uğraşacaksınız.

Aile büyüklerinden size bir miras kalabilir. Elinize geçecek olan bu fırsat sayesinde kendinize yeni bir eğitim alanı veya iş alanı yaratmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da AKREP Burcu sağlığınız konusunda her ne yemenize ve içmenize dikkat etsenizde gözden kaçırdığınız bir durum var. Psikolojik olarak kendi ruh sağlığınızı önemsemiyorsunuz.

Nerede hareketli size strese sokacak bir olay var siz oradasınız. Bu şekilde stresli bir hayat yaşamaya devam ederseniz sağlık problemleriniz size rahat vermeyecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.