Akrep Burcu Temmuz 2020 Yorumu

4.557
Akrep Burcu Temmuz 2020 Yorumu
Yanlış anlaşılmalardan dolayı arkadaş çevreniz ile aranızda sorunlar çıkabilir. Siz her ne kadar kendinizi doğru ifade etmek isteseniz de kafanızın çok fazla dolu olmasından dolayı doğru olan cümleleri bulamıyor olabilirsiniz. Kendinize zaman tanımalı ve biraz kafanızı rahatlatacak şeylerle ilgilenmeye çalışmalısınız. Borç vermiş olduğunuz bir kişi varsa bu kişiden paranızı geri alabilirsiniz. Gitmek istediğiniz bir tatil varsa bu gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve alışveriş yaparken biraz daha dikkatli olmanız lazım. Dolandırılmamak için alışveriş yaparken nerelerden ne aldığınıza iyice araştırmanız lazım.
20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve çocuklarınız ile ilgili konularda biraz endişeli olabilirsiniz. Onların hayatlarını düşündüğünüz için ileriye dönük yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Temmuz 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda ki sorunları çözmek için biraz daha zamanınız var. Her iki tarafta şu sıralar sadece kendi çıkarlarını düşünüyor bu yüzden ortak bir nokta bulmakta zorluk yaşıyorsunuz. Hayatınızı önemli ölçüde ilgilendiren kararlar alırken partnerinize de danışmanızda fayda var. Bazı kararları onun sonradan öğrenmesi biraz kırıcı olabilir ve üzülebilir. İlişkisi olmayan Akrep burçları Temmuz ayının sonuna doğru yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi fazlasıyla hazır hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu Temmuz 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde çıkan anlaşmazlıklar ev içerisinde bulunan herkesi olumsuz etkiliyor. Sürekli tartışarak ve bağırarak iletişim kurmak çok yanlış bu yüzden bu anlaşmazlık uzayabilir. Yakın bir zamanda evlenecek olan arkadaşınız varsa eğer sizden bu konu hakkında yardım isteyebilir. Sosyal çevreniz giderek daha da hareketli bir yapıya bürünüyor. Girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çektiğiniz için başkalarının da sizi kıskanma olasılığı artıyor.

Akrep Burcu Temmuz 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyeriniz için şehir değişikliği yada ülke değişikliği yapmak zorunda kabilirsiniz. Her ne kadar mevcut olan düzeninizi bozmak istemesiniz de bu işin sizin için oldukça iyi olacağını ve maddi açıdan da rahatlama yaşayacağınızın ön görüsünü yapabileceksiniz. Parayla ilgili konularınızda kafanızı karıştıran kısımlarda ailenizden fikir almak isteyebilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı daha fazla görmezlikten gelmeyeceksiniz.Sizi tedirgin eden sağlık problemleri varsa bunları çözmek için yeni yöntemlere başvurabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.