Akrep Burcu Temmuz 2021 Yorumu

2.836
Akrep Burcu Temmuz 2021 Yorumu

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Geleceğiniz hakkında sizi endişelendiren konular varsa bunların üzerine düşünerek çözüm yolları bulmak isteyebilirsiniz. Problemleriniz üzerine detaylı bir inceleme gerçekleştireceksiniz.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınız giderek aktifleşecek ve bu sayede kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Çevrenizde size yardımcı olmak isteyen kişilerle iletişiminizi aktif tutabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. Eğitim hayatınızda yenilikler yapacaksınız. Yurtdışı ile bağlantılı işlerinizi kısa süre içerisinde halledebileceksiniz. Seyahat etmeniz gereken bir iş projesiyle karşılaşabilirsiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ailenizle daha çok zaman geçireceksiniz. Anne veya babanızın arasında yer alan sorulara olgunlukla yaklaşacak ve çözüme kavuşturacaksınız.

Akrep Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. Geçmişten gelen duygu ve düşünceleriniz arasında sıkışmışlık hissedebilirsiniz. Partnerinizle b durumları açık bir şekilde konuşma isteyeceksiniz. Halletmeniz gereken bir konuyu yine ertelemek zorunda kalabilirsiniz. İlişkiniz yok ise bu dönemde kendinizi güzel bir aşkın içerisinde bulabilirsiniz. Kendinizi gidişata kaptırmamalısınız, ilişkiyi gözden geçirmeniz gereken konularla karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. Arkadaşlarınızla oldukça verimli zaman geçireceksiniz. Yapmayı planladığınız bir geziyi gerçekleştireceksiniz. Yakın bir arkadaşınızla yanlış anlaşılmadan dolayı sorun yaşayabilirsiniz.

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. Ailenizle aranızdaki bağ giderek güçleniyor. Daha çok paylaşım yapacak ve birlikte tatil yapmak isteyeceksiniz.

Akrep Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. İşiniz ile ilgili beklenmedik bir kriz yaşayabilirsiniz. Ani bir şekilde gerçekleşen bu durumun üstesinden geleceksiniz. Kendinizi çok fazla kasmamaya çalışın.

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Karşınıza çıkan yeni iş fırsatlarını değirlendireceksiniz. Çalışma ortamınızda sizi olumsuz etkileyen koşullar varsa bunu iyileştirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili ileriye dönük planlamalar içerisinde olacaksnız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.