Akrep Burcu Temmuz 2022 Yorumu

1.726
Akrep Burcu Temmuz 2022 Yorumu

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. İdeallerinizi gözden geçirmeniz gereken bir süreç içerisine giriyorsunuz. Problemlerinize odaklanmak zor gelse de bu süreçte yalnız olmadığınızı bileceksiniz.

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Yurtdışı ile ilgili işler ön plana çıkmaya başlayabilir. Yabancı kültürlere olan merakınız giderek artacak. Hayata daha pozitif yaklaşacak, kendinizi olumsuzluklardan mümkün olduğunca uzak tutacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkilerde yaşanan problemler yüzünden kendinizi geri çekebilirsiniz. Kardeşlerinizle veya yakın çevrenizle fikir ayrılıkları yaşayabilir, aranızda samimiyet eksikliği hissedebilirsiniz.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızda yaşadığınız sorumlulukları atmak isteyeceksiniz. Yeni iş gelişmeleri gündeme olacak, projelere hevesli olacaksınız. İşyerinde rekabet giderek artabilir.

Akrep Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız bu dönem içerisinde giderek hareketlenmeye başlayacak. Sorunlarınızı görmezden gelmemeli, mümkünse yeni çözümler bulmaya çalışmalısınız. Partnerinize karşı daha dürüst olmanız gerekebilir.

27 Temmuz Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Beklenmedik bir karşılaşma sizi geçmişe götürebilir. İlişkinizde alışılmadık durumlarla karşılaşabilirsiniz. Mutlu olduğunuzu bu süreçte daha rahat hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. Hayatınızı düzen sokmak için yeni iş arayışları içerisinde olabilirsiniz. Ailenizle birlikte yeni bir iş planlaması yapmak isteyeceksiniz.

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Kardeşlerinizle ve arkadaşlarınızla bu dönemde zaman geçirmek sizin için önemli olmaya başlayacak. Birlikte yeni planlamalar yapabilirsiniz. Özellikle uzun zamandan beri iptal etmek zorunda kaldığınız bir tatili gerçekleştirebilirsiniz.

Akrep Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Yeni iş olanaklarına her zamankinden daha hazır olacaksınız. Birlikte çalıştığınız insanlarla kafa kafaya verip yaratıcı fikirler ortaya çıkarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili kafanızı karıştıran durumlar varsa bu durumları konuşarak aşmak en doğrusu olacaktır. Mantığınızı zorlayan yatırımlardan uzak durmalı, sağlam adımlarla temeller atmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.