Akrep Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

13.059
Akrep Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Akrep Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz’da yüksek enerjisi ile en üst seviyelere tırmanıyor. Duygularla mantığın bir arada yürütüldüğü Temmuz ayında ilişkide yöneten siz oluyorsunuz. Huyu suyu kendinize benzeyen biriyle birlikte olma hayalleri kuruyorsunuz. Güçlü karakter ve kişiliği ile hayatınızı yapılandıracak, eğlenceli bir ilişkiye adım atmak niyetindesiniz. Evli akrepler evlerinde oldukça mutlular. İş hayatınızın yaşamınıza yansıttığı bazı zorlukların üstesinden partnerinizle birlikte geliyorsunuz. Bazı duygularınızı içinizde gizlilik içinde yaşıyorsunuz. Sizinle mezara gidecek olan sırlarınızdan kimseye bahsetmeye niyetiniz yok.

Akrep Burcu aşk uyumu Temmuz ayında koç burcu ile son derece ihtiraslı ilerliyor. Akrep ve boğa birlikte aşktan çok maddi anlamda kazanç sağlayabilecek oluşumlar içeriyor. Akrep ve ikizler aşk konusunda asla anlaşamıyorlar. Akrep ve yengeç ilişkide son derece uyumlular. Akrep ve aslan iki ayrı uçta geziniyorlar. Akrep ve başak uyumu fazlasıyla başarılı olabilir. Akrep ve terazi olmasa da olur. Akrep kendi burcundan olan biriyle son derece muhteşem bir aşka yelken açabilir. Akrep ve yay ilişkisi ilginç olur. Akrep ve oğlak heyecan veren anlar yaşarlar. Akrep ve kova sürekli gerilimli bir ilişki yaşarlar. Akrep balık uyumu yakalayabilirler ancak akrebin balığın derin duygularına hitap edebilmesi gerekir.

Akrep Burcu aşk günlük hayatında hassas seviyelerde ilerliyor. Zaman zaman duygusal içeriklere kapılıyor, geçmişi anımsıyor ve düşüncelerinize engel olamıyorsunuz. Evli akrepler Temmuz ayı içinde zor günlerle karşılaştıklarında eşlerine karşı daha anlayışlı tutum sergiliyorlar. İlişkisi çıkmaza giren akrepler, ilişkiyi daha fazla zorlamanın bir anlamı olmayacağına karar verip ayrılığı tercih ediyorlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.