Akrep Burcu Temmuz Ayı Yorumu

22.567
Akrep Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2016 Temmuz iş hayatı alanında kuvvetli iletişimini kullanarak yeni anlaşmalara imza atıyor. İkna kabiliyetiniz son derece yüksek ve karşınızdakini bakışlarınız da dahil, davranışlarınızla kolayca etkileyebiliyorsunuz. Bu durum kendinize olan güveninizle alakalı. Yeni başladığınız iş veya değişiklik size yaramışa benziyor. Aklınızdakileri bir bir uygulamaya başladınız ve bunun sonucunda yüksek gelir elde etmeniz söz konusu. Son 1 aydır durgun olan işleriniz hız kazanıyor. Siz de yeteneklerinizi tümüyle ortaya koyuyorsunuz. Kendi işini yapanlar büyük başarı elde ediyor. Başkalarının hizmetinde çalışanlar ise, girdikleri işlerden başarıyla çıkarak göz dolduruyor. Akrep burcu Temmuz ayı ödemelerini büyük oranda kapatıyor. Diğer aya borçsuz adım atıyorsunuz.

Temmuz 2016 Akrep Burcu aşk hayatı yenilik ve değişim peşinde. Duygusallığınızı arka plana attınız ve artık aşkın tadını çıkarmak istiyorsunuz. Karakteriniz ve üstün gelme arzunuz sizi ilişkiyi yönetmeye itiyor. Evli akrepler Temmuz ayı itibariyle ilişkilerine sağlam temeller atıyorlar. Aşktaki ağırlığınızı, Sessiz ama derinden tam manasıyla kazanıyorsunuz. Temmuz ayı bekar akrep burçları için genel anlamda heyecanlı geçiyor. Arzularınızın ve isteklerinizin zaman zaman değişiklik göstereceği günler yaşıyorsunuz. Kendinize benzeyen, arzularınıza cevap verebilen, söylediği sözün farkında olan biriyle bir birliktelik yaşamak niyetindesiniz. Bu ay ortalarında yeni bir ilişkiye başlayabilir ama ay sonu bu ilişkiye son verebilirsiniz.

Akrep Burcu eğitimde yeni açılımlar ile ortaya çıkıyor. Eğitimi iş hayatınıza yansıtmak niyetindesiniz. Fikirlerinizi çalışma arkadaşlarınızla paylaşarak, eğitimin önemine değiniyor yeni projelerinizi açıklıyorsunuz.

Akrep burcu sağlık konusunda biraz sıkıntılı. Ufak rahatsızlığı olanlar bunu kafasında büyütebilir, strese girebilir ve daha büyük sorunlara neden olabilecek durumlarla karşılaşabilirler. Sağlık sorunu yaşamayan akrepler bu dönemde hastalık hastası bir tutum içine girebilirler. Bol bol dinlenmeli, sizi strese sokabilecek düşüncelerden uzak durmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.