Akrep Burcu Yaz Yorumu

22.131
Akrep Burcu Yaz Yorumu

Akrep burcu 2016 yaz aylarında düşünce tarzını yeniliyor. Hayata bakış açınız değişiyor, farklılıklarınız ve bastırılmış duygularınız ortaya çıkıyor. Bazı konularda sonlanmalar ve yeni başlangıçlar için büyük adımlar atıyorsunuz.

Akrep burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arasında değiştiğini hissedecek. Aşk hayatınızın da bu bağlamda canlılık kazanacağı günlerde eğlence gündeminizde olacak. Yakın çevre arası gidip gelmeler ve üzerinizdeki ilgi artıyor. Çevreniz tarafından daha fazla seviliyorsunuz. Bu ay içerisinde sevdiğiniz insana gerekli vakti ayırabilecek ve keyifli zamanlar geçireceksiniz. Bahar aylarıyla birlikte başlayan uyanışınız son sürat ilerliyor. Haziran’da akrep burcu kendini daha güçlü hissediyor. Bunun sebeplerinden biri de burcunuzun sizi sonuna kadar her konuda desteklemesi. Akrep burcu evlilikleri bu yıl oldukça fazla. Bununla birlikte ayrılıklar yaşanması da olası. Bekar akrepler için Haziran ayı aşk konusunda şans içeriyor.

Akrep burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016’da kariyerine hız veriyor. Ruhsal açıdan oldukça iyisiniz. Bu yıl işiniz konusunda devrim yapmak istiyor, köklü değişikliklere gidiyorsunuz. Bu yeni, farklı bir iş, farklı ortaklıklar, iş alanında tadilat veya yurt dışı bağlantıları olabilir. Yeni sözleşmeler, uzun süreli kalıcı anlaşmalar mevcut. Çalışmayan akrepler Haziran ayını değerlendirmeli. Çünkü özellikle iş konusunda şansınız sonuna kadar açık. Bu ay içinde başlayacağınız her türlü iş başarıyla sonuçlanacak. Size tek önerimiz, kararlarınızı tek başınıza almaya çalışın.

Akrep burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında fazlasıyla keyifli zamanlar geçiriyor. Bu yaz ayları size oldukça iyi gelecek. Çevreniz, arkadaşlarınız ve sevdiğinizin her konuda desteğini net şekilde hissedeceksiniz. Bu ay tatiller, kamplar, piknik, kısa geziler ve ekstrem sporlar ilgi alanlarınız içinde. Plan yapmak, sevdiklerinizle seyahate çıkmak ve heyecan dolu anlar yaşamak istiyorsunuz. İsteklerinizin çoğunu gerçekleştireceksiniz. Bununla birlikte bu yaz aylarında akrep burçlarını üzen bir rahatsızlık yaşanabilir. Kendiniz başta olmak üzere, yakınlarınızı da sağlığı konusunda uyarmalısınız. Eskilerden atlatılmış bir rahatsızlığın tekrar ortaya çıkması söz konusu olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.