Akrep Burcunda Dolunay Burçları Nasıl Etkileyecek

166.524
Akrep Burcunda Dolunay Burçları Nasıl Etkileyecek

Dolunay nisan 2016 tarihinde akrep burcunda gerçekleşiyor. 22 Nisan’da gerçekleşecek dolunay burçlar üzerinde etkili oluyor. Venüs’ün etkileşimi ve yaşanacak dolunayla birlikte, gökyüzü haritasının oldukça hareketli olduğu bir dönemdeyiz. Bu hafta neredeyse tüm burçlar için olumlu etkiler hissedecekleri, önemli fırsatların yakalanabileceği durumlar söz konusu.

Nisandaki dolunay ile başlayan yeni kısa dönemi aleyhinize çevirebilirsiniz. Tutarlı ilişkilerin başlayabileceği, karamsarlıkların ortadan kalkacağı, bununla birlikte saklı gizli tüm sırların ortaya çıkabileceği zamanlar yaşanması olası görünüyor. Akrep burcu mücadeleyi, aklı ve savunmayı simgeler. Bu da demek oluyor ki zorlu sürecin sonunda mükafat var. Mücadelesini uzun zamandır sürdüren tüm burçlar dolunayla birlikte hasat yapabilirler.

Nisanda dolunay hangi gün ?

Dolunay 22 Nisan 2016 Cuma günü, sabah saat 08:25’te, Akrep Burcu’nda ve 02° sinde gerçekleşecek. Dolunay’ın etkisi ne kadar sürer? Dolunay’ın etkisi 15 Nisan’da hissedilmeye başlandı ve 30 Nisan’a kadar sürecek.

Dolunay’ın Burçlar Üzerindeki Etkisi

2016 Nisan Dolunay etkileri burçlara kararlılık, öz güven ve sahip çıkma duygusu veriyor. İçimizde bastırdığımız, yenemediğimiz, kararsızlıkların pençesine düştüğümüz durumların son bulacağı yeni bir dönem başlıyor. Enerjiyi iyi yönlendirdiğinizde, size sevgiyle birlikte dönecek. Yeni kararlar alırken pozitif olun. Değerleri hatırlayın, kollarınızı sonuna kadar berekete açın, iyi niyet edin ve sevgiyi bulun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.