Kadınlar Duysun

Akrep Burcunda Venüs Gerilemesi! Aşkınızı ve Paranızı Koruyun!

03.10.2018
141.375
Akrep Burcunda Venüs Gerilemesi! Aşkınızı ve Paranızı Koruyun!

Venüs Gerilemesi 6 Ekim’de Akrep Burcunda başlıyor. 16 Kasım 2018 tarihine kadar geri hareketini sürdürecek olan Venüs dengeleri bozuyor.

Venüs Akrep Burcunda gerilerken yönetici konumda. Gerileme etkisi ilişkilerde, aşk ve parada dengesizliğe yol açabilecek nitelikte. Ciddi bir sınava hazır olmalıyız. Venüs Geri hareketine başladıktan sonra 09 Ekim 2018 tarihinde Terazi Burcunda Yeniay gerçekleşiyor. İç içe geçen gökyüzü olayları bu ay bizi epey zorlayacağa benziyor.

Venüs Retrosu etkileri Ekim 2018 tarihinin neredeyse yarısını kapsıyor. İlk bölümünde geçmişte kalan, bizi zamanında üzmüş olan, içsel dünyamızı hedef alan ilişkilere yönelik etkiler hissedeceğiz. Yanı sıra belirtmeliyiz ki, bu süreçte yapılan başlangıçlar uzun sürmeyecektir. Eski, bitmiş ya da yarım kalan aşkların tekrar hayatımıza girmesi de olasılıklar arasında. Bu tür ilişkilere pek şans vermiyoruz. Var olan birlikteliklerde yaşanacak yüzleşmelere hazır olunmalı. Bastırdığımız, içimizde sakladığımız ne varsa bu süreçte ortaya dökebiliriz. Ve bu şekilde sevdiğimiz insanın bizim hakkımızdaki gerçek düşüncelerini öğreniriz. Tüm bunların yanı sıra Venüs gerilemesi maddi sebeplerden dolayı bozulabilecek ilişkileri de işaret ediyor. Ortak yaşam alanlarında para konuları büyük sorunlar yaratabilir, ya da ilişkiyi bitirmek adına para konusu bahane edilebilir. Gerilemenin diğer bölümünde yüzleşmeler sona eriyor ve yıkılan köprülerin yerine yenilerini yapmak için yeni adımlar atılıyor.

Ekim 2018 Venüs Gerilemesi burçlar üzerinde farklı etkilere sahip. Genel olarak yapılması gereken en belirgin şey stabil kalmak olmalı. Yani önemli başlangıçlardan, adımlardan, tartışmalardan kaçınmalıyız. Bu durum aşkta, ilişkilerde ve para konularında, yani hayatın tüm bölümlerinde geçerli. Çok istediğim halde neden olmuyor, şartlar da yerinde ama bir türlü başaramıyorum dediğimiz şeyler, biten ilişkiler, olumsuz düşünceler. Belki de sebebi gerilemeler. Gökyüzü Burçlar üzerinde son derece etkili. Dolunay,yeni ay, gerileme, haftalık, aylık, yıllık burç yorumlarını takip ederek gökyüzü olaylarının hakimi olabilirsiniz. Gelin şimdi Venüs Gerilemesinin Burçlar üzerindeki etkisini birlikte inceleyelim.

Venüs Retrosunun Burçlara Etkileri

ETİKETLER: ,