Arkadaşınız Mı Olmak İstiyor, Sevgiliniz Mi ?

119.835
Arkadaşınız Mı Olmak İstiyor, Sevgiliniz Mi ?

Size hangi gözle baktığı, kadın erkek ilişkilerinde en çok sorulan sorulardan birisidir. Onu her gördüğünüzde midenizde milyonlarca kelebek uçuşuyor değil mi ? Çok yakınsınız ama sevgili olduğunuz söylenemez. İlişkinizi değerlendirirken size birkaç ipucumuz olacak.

Arkadaşlarını tanıyor musunuz?
Şunu unutmayın. Hiçbir erkek hoşlanmadığı bir kızı asla sosyal ortamına sokmak istemez. Bu ilişkinin rengini belirleyici bir işarettir. Arkadaşlarının yanında size nasıl davrandığı da sizin için bir ip ucu olabilir.

Gün içinde buluşuyor musunuz?
Onunla gün içinde buluşmak için bahaneler yaratın. Hatta sizi belirli saatlerde arayabileceğini ona anlatın. Sizden gerçekten hoşlanıyorsa elindeki zamanı iyi değerlendirmeye çalışacaktır. Eğer sizi gün içinde aramamış ise bahanesi geç olmuştu arayamadım olabilir dikkat.
Özel günlerde yanınızda mı?
Özel günler sevdiklerimize ne kadar önemli oldukları mesajını vermek için bir fırsattır. Oda bu günleri fırsata çevirmek için sizi arayıp hediyeler alıyorsa bu iyi bir işaret. Ancak unutuyorsa onun arkadaşlığı ile yetinmek zorunda kalabilirsiniz. Unutmayıp unutmuş gibi davranıyorsa bu ilişkiniz hakkında çok fazla umutlanmamanız için bir taktiktir.
Her zaman yanınızda mı olmak istiyor?
Eğer sizi arkadaşlarına tercih ediyorsa ve vaktinin büyük kısmını size ayırıyor ise sevgili olmak an meselesi. Bunun tam tersi bir durum ilişkinizin adının arkadaşlık olabileceği ya da karşı tarafın ilişkiye henüz hazır olmadığı şeklinde yorumlanabilir.
Hiç birlikte tatile çıktınız mı?
Tatil ortamı ister baş başa ister arkadaşlarla olsun. Birbirinizi tanımak için iyi bir fırsat, değerlendirin. Tatilde uzun bir zaman geçireceğiniz için koruma kalkanlarını indirir ve gerçek yüzü ortaya çıkar. Belki bazı davranışları size ters gelecek ve siz onunla sevgili olmak istemeyip arkadaş kalacaksınız.
Sevgili gibi mi davranıyor?
Size karşı davranışları ve söylemleri tutarlı değilse beklentilerinizi gözden geçirin. Belki daha kendisi de karar verememiştir arkadaş mı olmak istiyor sevgili mi?
Bahanelere kanmayın
Eğer sizin kadar güçlü duygular yaşıyorsa ilişkiyi askıda tutacak hiçbir bahanesi olamaz.
Ne sıklıkta görüşüyorsunuz? Eğer her gün sıklığında ise midenizdeki kelebeklere bu iş oldu müjdesini verin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.