Asla Evlenilmeyecek 5 Erkek Tipi

234.383
Asla Evlenilmeyecek 5 Erkek Tipi

Kadınlar, ilişkilerinde gelecek planlarından bahsetmekten çok hoşlanırken erkekler bu durumu konuşmaktan çoğu zaman kaçıyor ya da gerçek duygularını belli edemiyor. Evlilik planlarını hayata geçirmeye karar verildiğinde ise erkeklerin kadınlar tarafından pek de hoş karşılanmayan davranışları ortaya çıkabiliyor. Asla evlenilmeyecek 5 erkek tipini sizin için yazdık. Eşiniz ya da nişanlınız bu özelliklere sahipse, evlenme fikrini bir kez daha düşünün.

Yalnızca kendini düşünen erkekler
Yalnızca kendini düşünen, ilişkide kendini hep önde tutan ve siz ona toz konduramasanız da arkadaşlarınız tarafından ‘bencil’ olarak adlandırılan biriyle mi birliktesinz? Bu tip erkekler, sürekli kendi problemlerinden bahseder ama asla size nasıl olduğunuzu sormazlar. Kendilerini değerli hissetmek için hayatlarında her zaman bir kadının olmasını isteyen bu erkekler, aynı değeri partnerlerine hissettirmezler. Evlilik konusu açıldığında ise “Ben hazır olana kadar bekleyelim” deyip, sürekli bu konuyu geçiştirirler. Kısacası bu tip erkekler asla ‘ideal eş adayı’ olamaz!

Evlilik konuşmaktan hep kaçan erkekler
Evlilikle ilgili her cümleden kaçan, bu durumu söz konusu bile yapmayan erkekler, evlenme fikrine hiçbir zaman sıcak bakmazlar. Siz ileriye dönük planlarınızdan bahsettikçe partneriniz konuyu kapatır ve şimdi evlilik konuşmak istemediğini söyler. Evlenmek için herhangi bir harekette de bulunmayan bu tip erkekler, sizi de evlilikten soğutmaya çalışır ve mutsuz ederler.

Kariyer düşkünü erkekler
Bu tip erkekler, beraberliğinizin üzerinden yıllar geçmesine rağmen evlilik konusunda size biraz daha sabırlı davranmanız gerektiğini dile getirirler. Kariyerine odaklanan, sürekli işleriyle ve kendisiyle ilgili olan bu erkekler, evlilik için hiçbir zaman kesin tarih belirlemezler. Kendisiyle ilgili şeyleri her zaman bir adım önde tutan bu erkeklerin gelecek planları arasında evlilik son sıralarda yer alır.

Eğlence tukunu erkekler
Hayattaki tek amacı eğlence ve seks olan bu erkeler, asla evlilik düşünmezler. Bir kadınla uzun süre birlikte olmak, aile kurmak ve aynı çatı altında yaşamak bu tip erkeklerin asla aklından bile geçmez. Onlar için önemli olan yeteri kadar eğlenmek ve sıkıldıklarında arkalarına bakmadan devam etmektir.

Evlilik planlarınızı bilen ama hiçbir harekette bulunmayan erkekler
Bu tip erkekler, heyecanla anlattığınız evlilik ve gelecek planlarınızı saatlerce dinlerler. Sizin ne hayal ettiğinizi çok iyi bilirler ve evlendiğinizde nasıl mobilyalar satın almak istediğinizden bile haberleri vardır. Ancak onun planları hakkında soru sorduğunuzda ” Sen ne istersen onu yapalım” ya da “Düğünle ilgili her şeyi sen seç, ben karışmak istemiyorum” gibi cevaplar alıyorsanız, hemen ilişkinizi tekrar gözden geçirmeniz de fayda var. Sürekli sizi dinleyen, hayallerinzden konuşan ama hiçbir harekette bulunmayan bu erkek, sizin için doğru bir eş adayı olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Ömer Yorulmaz dedi ki:

  Asla evlenilmeyecek kadın tipini de yazar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Erkeklere hitap eden bir site olsaydık yazardık tabi 🙂

   1. hakan dedi ki:

    Site ismi kadinlarduysun

 2. biri dedi ki:

  Vurdu gol olduuuuu..

 3. Cnyt dedi ki:

  Kardesşim erkeklerin %80 30 yaşına kadar zaten böyle içine kendimide katıyorum yaş 24 30a kadarda düşünmüyorum evliliği 🙂

  1. alp dedi ki:

   Bende düşünmüyordum 30 una kadar evliliği şuan 39 yaşında ve bekarım 😉

 4. Türkay dedi ki:

  Evde kalacak kadin tipinide yazinda kendine ceki duzen versinler dicemde bunda sacmaladiginiz gibi ondada sacmalarsiniz

 5. nmet dedi ki:

  yukardaki maddeler den illakide birtanesi bulunur fazlasi bile var maddelerin ,eksik olanda vardik istisna .kisilerde ,insan icinde bulunan huylardir ,evleniirken yoksa bile insanlar mevsimler hava durumu misali yasarlar yasatirlar een iyisini een fenasini uzmek uzulmek tir insanligin kismeti imtihani

 6. nmet dedi ki:

  evliligin kadini erkegi diye bisey yok ,insan olarak mutluluk veya mutsuzluk kadin icin neyse erkek icinde aynidir .Allah icin olunca ve dengin yilldiz barisigi olursa evlenilirde eylenlirde ,kisilerde yukardaki ozellik olsa dahi rabbim aklini durustluk yollunda eyledikten sonra maddeler gecersiz oluyor yani yasarak ogrenecek herkes.

 7. BAXSALI dedi ki:

  Ayni beni anlatiyor)

 8. MUSTAFA dedi ki:

  Bayanlar güvenebilecek kendini yakışabilecek Erkek adayı ister benim görüşüm böyle….