Kadınlar Duysun

Aslan Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
27.443
Aslan Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

ASLAN Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında büyük değişime hazırlanıyorsun. İç dünyana yöneliyor güvensiz hissettiren ne varsa terk ediyorsun. Geride bırakman gerekenler var. Güç sahibi olmadığın konularda şartları zorlamadan devam etmek sana kazandırıyor. Başkalarının basite aldığı işi sen ciddiyetle yapıyor umulmadık başarılar sağlıyorsun. İnanılmaz büyük bir kazanç seni bekliyor. Birikim yapmaya başlıyorsun. Diğer insanların ne düşündüğü ya da söylediği ile ilgilenmiyorsun. Yaşamındaki ani değişimler kendini huzurlu hissetmene neden oluyor. Dış görüntünde de önemli oranda farklılıklar yapacaksın. Bu zamanda en fazla önemsediğin şey bağımsızlığın oluyor. Pozitif duygular besliyor, negatif insanlardan ve ortamlardan uzak duruyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulması etkileri üzerindeki baskıları yok edecek enerji yayıyor. Kendini daha fazla düşüneceğin bu zamanda her anlamda bencil davranabilirsin. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması zamanında sabretmen gereken bir durumla karşı karşıyasın. Sakin kalabilirsen kazanan sen olacaksın. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay etkileri ile giriştiğin her işten olumlu sonuçlar alıyorsun. İşlerin ve sorumluluğun artıyor. 19 Şubat 2019 Başak Burcunda Dolunay etkileri iletişimde hassasiyet yaratıyor. Bunu hissederek çevrenden bir süre uzaklaşıyorsun. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri seni sağlığın konusunda uyarıyor. Strese girmemen gereken bir dönem.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin Aslan Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme etkileri Aslan Burcu bedenine yansıyor. Bu enerji seni kendine halsiz ve bitkin hissettirebilir. Dinlenmeye ihtiyaç duyacaksın. Bunun dışında herhangi bir sorun yaşamıyorsun.

Aslan Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında duraklama dönemine giriyor. Yaşadığının veya yaşadıklarının ne olduğunu sorguladın kendince çıkarımlarda bulundun. Mantıklı kararlar aldın ve kararlarına uyuyorsun. İlişkilere olan bakış açın herkesten farklı hale geldi. Çoğu şeye duygusal yaklaşamıyorsun. Karşına çıkan hiçbir şey için acele kararlar almayacaksın. İlk izlenim ve hissettiklerin ne önemli olabilir ama sen olayın bütününü değerlendirmekten yanasın. Sorunlu şekilde ilerleyen tüm Aslan Burcu ilişkileri kış ayları içinde son buluyor. Bekar olanların ciddi bir birlikteliğe başlaması olası görünmüyor.

Aslan Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Aslan Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerinde özgün davranıyor. Her ne kadar çevren ve sevdiklerinle birlikte olsan da kendine ait kimsenin giremediği bir dünyan var. Sınırlarını biliyor, koruyorsun. Aile veya akrabalar arasında daha önce haksızlığa uğradığın bir konuda alacağın haber seni içten içe sevindiriyor. Hakkın yerini bulduğuna şahit olacaksın. Yapılan kimsenin yanına kar kalmıyor. Geçen zamana oranla çok mutlu ve huzurlu zamanların var. Ön yargılarından uzak, kendine olan güveninle ilerlemeye devam ediyorsun.

Aslan Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

Aslan Burcu sağlığı 2019 kış döneminde genellikle iyi durumda. Kış ayları sonunda bedensel yorgunlukla mücadele etmek zorunda kalabilirsin. Enerjin yüksek ve aşırı tempolusun. Büyük sağlık sorunları ile karşılaşmıyorsun. Ufak tefek rahatsızlıkları ayakta atlatacaksın. Zaten hasta olmamak adına gereken önlemleri alıyorsun. Spora olan düşkünlüğün de artıyor. Görüntünde yapacağın değişim ruh haline olumlu etki ediyor.