Kadınlar Duysun

Aslan Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
6.386
Aslan Burcu 2018 Bahar Yorumu

ASLAN Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar aylarında kendini tepeden tırnağa yeniliyorsun. Yenilenmeye önce düşüncelerinden başlayacaksın. Yaşamın merkezinde sevgi var ve sen tartışmalardan uzak duruyorsun. Kim sana ne kadar değer veriyorsa sen de aynen yansıtacaksın. Farkındalığın özel hayatın da dahil yaşadığın tüm zamanlara yansıyor. Çalışmalarına hız verecek, hiç bir işini yarım bırakmayacaksın. Bu aylarda ek iş yapma imkanın var. Birikimin artıyor. Ancak sana engel olacak bazı pürüzler de var. Onları ortadan kaldırmak için yoğun şekilde mücadele içine girebilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri yapılan iş birliklerini artırıyor. Senden destek isteyen bir arkadaşına yardımcı olacaksın. 30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı etkileri ile sosyal medya ve iletişim hayatın canlanıyor. Kendini ifade etme şeklini yeniliyorsun. 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri geçmişte canını sıkan bir insanla bir araya gelmek zorunda kalıyorsun. Gelip geçici bu kısa zamana katlanman gerekiyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanı aranın bozuk olduğu insanların yapmacık tavırlarına şahit oluyorsun. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri sende büyük patlamalara neden olabilir. Ani kararlar almaktan bir süreliğine kaçınmalısın.

Aslan Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar aylarında istikrarlı şekilde devam ediyor. Hiçbir konuda taviz vermiyor, adım atmıyorsun. Gerektiği durumlarda sevgini ve ilgini esirgeyeceksin. Kafanda aldığın önemli kararları uygulamak için zamanını bekliyorsun. Birikim yapma ihtiyacı duyacaksın. Bu şekilde kendini daha iyi ve güvende hissediyorsun. Evliliklerde maddi konular ön plana çıkıyor. Eşler arası harcamalarla ilgili anlaşmazlık yaşanabilir. Arkadaşlar arası para alış verişinden kaçınılması gerekiyor.

Aslan Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

Aslan Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerini kontrol altına alıyorsun. Deneyimlerinin seni getirdiği noktada dikkatli ve esnek davranıyorsun. Nabza göre şerbet vererek kendini kurnaz zanneden insanlara önemli dersler vereceksin. Bunun yanı sıra yanlış anladığın bir konu seni başka bir noktaya taşıyabilir. Aile arası sorunlarda cesurca davranman bazılarının işine gelmiyor. Fikir ayrılıklarını ve beraberinde gelen endişeleri aynı anda deneyimliyorsun. Aydınlık öncesi karanlık bir dönemi yaşadığını düşünebilirsin. Ancak bundan zaferle ayrılan kesinlikle sen olacaksın.

Aslan Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında alerji, stres gibi durumlardan ötürü yorgun düşebilir. Hassasiyetin artıyor. Olumsuz sağlık sorunlarını spor yaparak üzerinden atıyorsun. Aynı zamanda enerjin artarak yenileniyor. Bu aylarda sıcaklar seni daha fazla etkileyebilir. Baş ağrıların artabilir, aman dikkat!