Kadınlar Duysun

Aslan Burcu 2019 Bahar Yorumu

11.03.2019
36.002

Yeni iş fırsatları, farklı parasal kazançlar, ek finans kaynakları ve bununla ilgili her türden şans senden yana. Borçların varsa rahatlıkla ödeyeceksin.

Aslan Burcu 2019 Bahar Yorumu

ASLAN Burcu 21 Mart 2019 – 21 Haziran 2019 bahar aylarında maddi konuların ön plana geldiğini görüyoruz. Yeni iş fırsatları, farklı parasal kazançlar, ek finans kaynakları ve bununla ilgili her türden şans senden yana. Borçların varsa rahatlıkla ödeyeceksin. Almak ve yapmak istediğin şeylere kolayca para bulabileceksin. Sıkıntılı dönem artık geride kalıyor. Geriden gelen, yarıda kalan, geçmişle bağlantılı para kazançları elde edeceksin. Hatta gelen tekliflerin bir kısmını reddetmek zorunda kalabilirsin. Yapacağın seyahat ve yolculuklarda bile ekstra kazançlara sahip olabilirsin. Sağlık sorunu yaşıyorsan iyileşeceksin. Yapılan tedaviler olumlu sonuç veriyor.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeniay etkileri hayatına bolluk bereket getirecek. 19 Nisan 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri ile gelen yeni teklifleri dikkatli ve temkinli karşılamalısın. 05 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay etkileri yol ayrımları, sonları ve hemen ardından yeni başlangıçları işaret ediyor. 19 Mayıs 2019 Akrep Burcunda Dolunay etkileri hayrına olan ne varsa önüne seriyor. 03 Haziran 2019 İkizler Burcunda Yeniay etkileri eskide kalan mevzuların tekrar hortlayacağı bir zaman dilimi oluşturuyor. 17 Haziran 2019 Yay Burcunda Dolunay etkileri asla olmaz dediğin şeylerle seni sınayabilir. Yapacağın seçimlerle bambaşka bir hayata sahip olabilirsin.

Aslan Burcu 2019 Bahar Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatında 2019 bahar aylarında eskiye dönük mesajlar alıyorsun. Eskiye dönük bir sürecin yeniden başlamasını asla tavsiye etmiyoruz. Duygusal anlamda kontrollü olmak zorundasın. Bu belki de senin tümüyle bitirdiğin ama arada farklı bir bağın olduğu bir ilişki olabilir. Çocuk konulu temalar da ön plana çıkıyor. Ortak noktada buluşmak zorunda kalabilirsin. Ama bitmiş olana kesinlikle bir şans daha vermemelisin. Eğer hayatında biri yoksa acele etme. Bu dönem karşına muhteşem aşk fırsatları çıkarak. Hatta deli gibi aşık olarak yılın sonunda evlilik kararı alabilirsin. İlişkisi devam edenleri de oldukça güzel günler bekliyor. Önemsiz tartışmalarla enerjiyi terse çevirmemeye bak sevgili Aslan Burcu.

Aslan Burcu 2019 Bahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Aslan Burcu 2019 bahar aylarında aile ve ilişkilerinde uzun yıllardan beri görmediğin arkadaş, dost ve akrabalarla karşılaşabilirsin. Bunlarla olan karşılaşmalardan yeni iş ve ortaklıklar çıkabilir. Yanı sıra geçmişte kalan, kapanmayan, önemli ailevi konuların da tekrar su yüzüne çıkacağını söylemeliyiz. Zorlu iletişimler oluşabilir. Bu durumda sabır ve empatiye ihtiyacın olacak. Laf dalaşlarına, anlamsız sözlere verilecek cevaplara gerek duymamalısın. Yaşam alanını mahvedecek insanları kendinden uzak tutman ve seviyeni koruman yeterli olacaktır.

Aslan Burcu 2019 Bahar Sağlık Yorumu

Aslan Burcu sağlığı 2019 bahar döneminde iyi fakat yıpratıcı ve yorucu etkilere maruz kalacak. Günlük yaşam ve çalışmayla aşırı yorulabilirsin. Dinlenmeye ve uyumaya vakit bulamazsan belli hassasiyetler oluşacaktır. Alerjik etkilere, solunum problemlerine, sırt, boyun ağrılarına, mide ve kalp rahatsızlıklarına açıksın. Gayet sağlıklısın ama bu konuları önemseyerek gerekli önlemleri mutlaka almalısın.