Aslan Burcu 2019 Yaz Yorumu

30.062

ASLAN Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler anlamında çok yoğun bir döneme giriyorsun. Öncelikle birçok konuda kendinle ve hayatla yüzleşiyorsun. Her zamankinden daha gerçekçisin ve bu sana çok iyi geliyor.

Aslan Burcu 2019 Yaz Yorumu

ASLAN Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler anlamında çok yoğun bir döneme giriyorsun. Öncelikle birçok konuda kendinle ve hayatla yüzleşiyorsun. Her zamankinden daha gerçekçisin ve bu sana çok iyi geliyor. Senin hızına kimse yetişemeyecek. Çalışıyorsan bu anlamda biraz zorlanabilirsin. Çekemeyenlerin artabilir. İşlerini akıllıca yürüteceksin. Egosal atışmalara fırsat vermiyor anında uzaklaşıyorsun. Bazıları ile iletişimi azaltabilir hatta tümüyle sona erdirebilirsin. Kırgın olduğun insanların ayaklarının dibine düştüğü zamanlar diyebiliriz. Affediyor ama asla eskisi gibi olmuyorsun. Özel ilişkinde son derece rahatsın.

Aslan Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2019 tarihleri arasında her açıdan temkinlisin. Para biriktirmeye başlıyorsun. kar etmeyeceğin işe el atmayacaksın. Birden fazla yerden para akışı sağlayacaksın. Gelecek endişesi duymuyor değilsin ama eskisi kadar değil. Kendini ve sevdiklerini garantiye alma çabasına gireceksin. Kışı daha rahat geçirmek için yazı iyi değerlendireceksin. Hayatındaki olumsuzluklar kısa sürüyor. Negatif etki yaratan hiçbir şeyi hayatında uzun süre tutmuyor bir şekilde uzaklaştırıyorsun.

Aslan Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatını tümüyle kontrol altına alıyorsun. Bunu da kendini ve duygularını kontrol ederek yapıyorsun. Sevdiğin insanın üzerinden elini tümüyle çekeceksin. Özgürlüğün senin her şeyin ve tam manasıyla özgür olmak için bunu yapacaksın. Partnerin bu şekilde sana daha çok bağlanacak. Yeni başlangıç yapacak bir ruh halinde olmayacaksın. Kendini tümüyle çalışmalarına veriyorsun.

Aslan Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında hayatı gelişine yaşıyor, birçok şeyi olduğu gibi kabul ediyorsun. Şartların ne olursa olsun kendini bir şekilde geliştiriyorsun. Çevrendeki bazılarının negatif enerjisini emerek pozitife dönüştürmeyi başaracaksın. Bunu yaparken de zorlanmıyorsun. Sana bir şey olmuyor. Çoğuna cevap vermeye bile tenezzül etmeyeceksin. İşine gelmeyenler zaten kendiliğinden uzaklaşacak. Diğerleri ise layığını bulacak. Vicdanın rahat olduğu sürece her zaman her yerde kazanacaksın sevgili Aslan Burcu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.