Kadınlar Duysun

Aslan Burcu 2020 Yıllık Yorumu

02.12.2019
41.381

Günlük hayatınızda yolunda gitmeyen veya sağlığınızda yolunda gitmeyen birşeyler varsa bunlar ön plana çıkabilir. Farkındalığınızın artacak olduğu…

Aslan Burcu 2020 Yıllık Yorumu

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu aslan olanlar bu sene güzel ve büyük fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Jüpiter 19 aralığa kadar oğlak burcunda olacak sizin 6. eviniz bu hareketten etkilenecek. Günlük hayatınızda yolunda gitmeyen veya sağlığınızda yolunda gitmeyen birşeyler varsa bunlar ön plana çıkabilir. Jüpiter olumsuzlukları size gösterecek ki bir daha bu olumsuzlukları yaşamayın diye. Farkındalığınızın artacak olduğu bir dönem içerisinde olacaksınız. Kötü veya iyi olarak gördüğünüz her konuyu biraz yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda karşınıza çıkacak olan fırsatlara yönelik sağlam destekler alacaksınız. Sağlığınız için yeni bir şeylere adım atabilirsiniz. Kendinizde iyileştirmek istediğiniz yerlere odaklanacaksınız. 12 ocak tarihinde satürn pluto kavuşumu gerçekleşecek. Eviniz ile ilgili konularda bazı değişikler yapmak isteyebilirsiniz. Alacak olduğunuz yeni kararlar var. Aileniz bu kararları onaylayacak ve ellerinden geldikçe size yardımcı olmaya çalışacaklar. Başarıya giden yolda yavaş ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Bu süreçte her ne kadar zorluklarla karşılaşsanızda işin sonunda istediğiniz konuma ve hedefe ulaşacaksınız. Biraz sabırlı olmanızda fayda var.

Aslan Burcu 2020 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu aslan olanlar 5 haziran’da gerçekleşecek olan yay burcunda ay tutulması sizin 5. evinizi yani aşk hayatınızı ve ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Çocuklarınız varsa çocuklar ile ilgili konuları ele alabilirsiniz. Onların hayatlarının iyileşmesi için belli bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Aşk hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri düzenlemek isteyebileceğiniz bir dönem sizinle olacak. Partnerinizle birlikte ilişkiniz üzerine derin konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz. İlişkinizi ileriye götürmek adı altında belki yeni kararlar almak isteyedebilirsiniz.

17 aralık 2020’de satürn kova burcuna geçecek ve evli olan aslan burçları bu sene evliliğinizde kurtarmanız gereken bazı konular ortaya çıkacak. Eşinizle birlikte birbirinizi anlamaya gayret ederseniz sıkıntı yaşayacağınız bu durum rahatlıkla ortadan kaldırabileceksiniz. Çocuğu olmayanlar bu sene çocuk sahibi olmak isteyebilir.

Sosyal çevrenizde bazı yenilikler sizleri bekliyor olacak. Yeni kişiler yeni ortaklıklar kendisini gösterebilir. Oldukça hareketli ve heyecanlı bir arkadaş çevreniz olacak. İkili ilişkilerde yer alan iletişiminiz kuvvetlenecek. İş ortamınız da geçen sene tartışma yaşadığınız bir kişi varsa bu sene size zeytin dalı uzatabilir. Kendi başarınız için ona karşı ılımlı olmaya çalışmanızda fayda.

22 mart’tan 2 Temmuza kadar satürn geçici olarak kova burcuna geçtiğinde yakın arkadaşlarınızla ilgili konularınız ön plana çıkabilir. Uzaklaşmak zorunda kaldığınız bir arkadaşınız varsa bu sene onunla ilgili süpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Yaşayacak olduğunuz bu gelişme sizi çok mutlu edecek ve birlikte ortak bir işe girişmek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu 2019 İş, Para ve Kariyer

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu aslan olanlar Jüpiter 19 aralığa kadar oğlak burcunda olacak ve siz bu süreçten maddi açıdan olumlu etkileneceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin işleri yolunda gidecek ve maddi açıdan sizi güzel bir şekilde destekleyecek.

10 ocak satürn pluto kavuşumunun olumlu etkilerini alacaksınız. İş hayatınızda elde etmek istediğiniz başarıya doğru iyi adımlar atacaksınız. Fakat yanınızda çalışan kişiler varsa bu kişilerden bazı sıkıntılar çekebilirsiniz. Maddi açıdan size bir rahatsızlıklarını dile getirebilirler. Ilımlı bir şekilde giderseniz bu durumu çözebilirsiniz. Aile içerisinden birisiyle ortak bir iş yapıyorsanız bu dönemlerde üzerinizde baskı hissedebilirsiniz.

İçinize atmaktansa düzgün bir şekilde konuşmayı tercih etmeniz en iyisi olacaktır. Bu yıl uranüs boğa burcunda olacak iş veya kariyeriniz için planlamalar yapabilirsiniz. Yurt dışına iş yapma gibi bir düşünceniz varsa nisan ayının ortasına doğru olumlu bir haber alabilirsiniz. İş görüşmeleriniz sıklaşacak ve biraz yoğun bir iş temposu sizinle olabilir. Maddi açıdan birikim yapmanız için olumlu bir yıla giriyorsunuz. Önceden oluşan yatırım fikirlerinizi rahatlıkla hayata geçirebilirsiniz.

Harcamalarınıza biraz dikkat etmenizde fayda var. Gereksiz olan harcamalarınızı planlarınızın içerisinden çıkarmaya çalışın. Mart ayında iş yerinizde biraz daha rahat edebilmek adına yenilikler yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu yenilikler için yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Kardeşiniz varsa bu yıl kariyeri için güzel bir gelişme yaşayabilir. Yurtdışı ile bağlantıları sıklaşacak.

Aslan Burcu 2019 Eğitim ve Sağlık

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu aslan olanlar 19 aralık tarihine kadar jüpiter oğlak burcunda olacak ve sağlık eviniz etkilenecek. Bugüne kadar görmezden geldiğiniz veya ihmal ettiğiniz bir sağlık probleminiz varsa ortaya çıkabilir. Olabildiğince üstüne düşmeye çalışmalısınız. Bu dönem içerisine dış görünüşünüzü etkileyecek olan bir estetik operasyonu geçirebilirsiniz.

10 ocak satürn pluto birleşimi gerçekleşecek. Ruhsal sağlığınız ile ilgili bazı uyarılar alabilirsiniz. Çok yoğun bir iş temponuz varsa biraz dinlenmeye ihtiyacınız olabilir. Uranüs boğa burcuna geçtiğinde eğitim hayatınız ile ilgili biraz sizi sarsacak haberler alabilirsiniz. Burada önemli olan nokta pes etmemeniz olacak. Ne kadar çabalarsanız o kadar bu sorunu çözebileceksiniz. Bu yıl eğitiminiz için bir yere yüklü miktar para verebilirsiniz. Yine kendinizi geliştirmekten zevk aldığınız bir yıl sizlerle olacak. Bilgi paylaşımını çok sevdiğiniz için her zaman farklı şeyler öğrenmek için çaba sarf ediyorsunuz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.