Aslan Burcu 2021 Yaz Yorumu

6.652
Aslan Burcu 2021 Yaz Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars Uranüs kare açı oluşturacak. İnsanlara karşı fazla sabırsız tavırlar içerisinde olabilirsiniz. İşlerinizde ki aksilikler hızlı bir şekilde çözülmeye başlayacaktır. Evinizin içerisinde veya işyerinizde kazalar ortaya çıkabilir.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. İş hayatınızla ilgili süpriz gelişmelerle karışılabilirsiniz. Aile içerisinde sizden gizlenen bir durum açığa çıkabilir. Bu konun neden sizden saklandığını ailenize sormak isteyeceksiniz.

Aslan Burcu 2021 Yaz Aşk Yorumu

30 haziran 2021 tarihinde Mars Satürn Karşıt açı oluşturacak. Aşk hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Partneriniz bu dönemde size daha düşkün olacak ve sizinle daha çok vakit geçirmeye çalışacak. .

1 Ağustos 2021 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Aşk hayatınıza dair çevrenizdeki insanlardan olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Bu kişilere karşı sert tepkiler vereceksiniz ve ilişkiniz ile ilgili konulara müdahale ettirmek istemeyeceksiniz.

Aslan Burcu 2021 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı oluşturacak. Ailenizle aranızda sorun yaratan kişileri çevrenizden uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizi gözden geçirmenizi isteyebilirler.

20 Eylül 2021 Tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Arkadaşlarınızla aranızda fikir farklılıklarından dolayı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Egosal çatışmalar sizi yorabilir ve bu yüzden sosyal çevrenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu 2021 Yaz İş ve Kariyer Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde neptün retro hareketine başlayacak. Ortaklaşa yaptığınız işlerde parayla ilgili sorunlar yaşayabilir. İşlerinizin daha yolunda gitmesi için çevrenizden maddi destek almak isteyebilirsiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Yeni bir iş görüşmesi yapabilirsiniz ve bu işler iniş çıkışlarla karşılaşabilirsiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. Daha öncesinden yapamadığınız projelerin başına tekrar geçmek isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.