Aslan Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

7.253
Aslan Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

Bu sene zıt burcunuz olan Kova burcunda Satürn ve Jüpiter transitleri sizi olumsuz etkileyebilir. Geçen sene önlem almadan kalkışmış olduğunuz işler vara bunun size yan etkileriyle karşılaşabilirsiniz.

İş hayatınızda ve iş yerinizde oldukça şanslı olacaksınız. Beklentide olan paralarınız varsa bunlar yavaş yavaş gelmeye başlayacaktır. Sağlığınız açısından bu yıl geçmiş yıla kıyasla daha zor geçebilir. Bu yüzden kontrollerinizi aksatmamalı ve size söylenen şeyleri yıl boyu uygulamaya çalışın.

İkili ilişkilerde önemli dönüşümler yaşayabilirsiniz, özellikle uzun süredir devam eden ilişkiniz ile ilgili hayatınızı değiştirecek olan kararlar alabilirsiniz.

Aslan Burcu 2021 Aşk, Evlilik ve İlişkiler Yorumu

13 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sizin özel hayatınızı ilgilendirecek. Aile içerisinde çok şaşıracağınız bir tartışma ortaya çıkabilir ve kendinizi bu yüzden mutsuz hissedebilirsiniz.

28 Ocak 2021 tarihinde Sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek, Aşk hayatınızda daha hassas olacaksınız size karşı söylenen cümleleri yanlış algılayarak partnerinizle aranızda sorun ortaya çıkabilir.

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür retro hareketine başlıyor, aşk hayatınıza dair sorunlarınızla yüzleşmeli ve bunlara karşı çözüm yolu üretmelisiniz. Özel hayatınızı gözden geçirmezseniz ileride hayal kırıklıkları ile karşılaşabilirsiniz.

11 Şubat 2021 tarihinde Yeni Ay yaşanacak, bu zaman diliminde kendiniz için atmış olduğunuz adımları aynı zamanda partnerinizi düşünerek de atmaya çalışacaksınız.

Aslan Burcu 2021 17 Şubat tarihinde Satürn ve Uranüs karesi gerçekleşecek, ikili ilişkilerinizi ve aile içi sorumluluklarınızı daha da üstleneceğiniz bir açı olabilir.

28 Mart 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay iletişim anlamındaki sorunlarınızı gidermeye çalışacak. Sosyal çevrenize de özen göstereceksiniz, seçici davranarak kendinize yeni arkadaşlar edinmeye çalışacaksınız.

27 Nisan 2021 tarihinde yaşanacak olan Dolunay aşk hayatınızda önemli ölçüde değiştirecek olan bazı yenilikler getirebilir.

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn retro hareketine başlıyor evliliğinizi ilgilendiren gizli kalmış konuları ortaya çıkarabilirsiniz.

26 Mayıs 2021 tarihinde tam Ay Tutulması gerçekleşecek ve aşk hayatınızda sizi heyecanlandıracak olan yeniliklere şahit olacaksınız. İlişkiniz yoksa bu dönemde yeni bir insanla tanışabilir ve hızlı bir şekilde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür sizin arkadaşlık ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor. Yeni tanışacak olduğunuz insanlar var bunlarla birlikte çok keyifli zamanlar geçireceksiniz.

10 Haziran 2021 tarihinde Güneş Tutulması gerçekleşecek ve aşk hayatınız ve arkadaşlık ilişkileriniz arasında kalacağınız bazı durumlar ortaya çıkabilir.

15 Haziran 2021 tarihinde Satürn Uranüs karesinden dolayı kendinizi artık daha hareketli bir hale getirmek isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizde daha atak olmaya çalışacaksınız bu durum özel hayatınız için de geçerli olacak.

27 Haziran 2021 tarihinde aşk gezegeni olan Venüs sizin ilişkiler evinizde olacak bugüne kadar ilişkiniz ile ilgili içinize attığınız konuları ortaya çıkarmak isteyeceksiniz.

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlıyor bu yüzden de kendinizi harekete geçirecek olan yeni kararlar alacaksınız. İlişkinizden mutsuz iseniz ayrılma düşüncesi içerisine girebilirsiniz.

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, yalnız iseniz sizin için çok uygun bir partner bulabileceksiniz. Aile içerisinden bir kişinin ilişkinizi güzel bir şekilde desteklediğini göreceksiniz.

10 eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak, yakın çevreniz ile ilgili konuları ön planda tutacaksınız. İlişkinizi desteklemeyen insanlar varsa bunlara karşı biraz daha yıkıcı bir tutum içerisine girebilirsiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve aşk hayatınız ile ilgili bazı sorunlarınız ortaya çıkabilir. Sizi strese sokan ve partnerinizin anlamadığını düşündüğünüz konular üzerine daha çok yoğunlaşabilirsiniz.

5 Kasım 2021 tarihinde yaşanacak olan Dolunay akrabalık ilişkilerinizi ve yakın çevreniz olan ilişkilerinizi etkileyecektir. Hem size hem de çevrenizdeki insanları önemli ölçüde ilgilendiren yeni bir etkileşim içerisine girebilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek uzaktan gelecek olan bir tanıdığınız varsa bu konuyu ertelemek zorunda kalabilir.

4 aralık 2021 tarihinde tam Güneş Tutulması yaşanacak, ailenizden uzak bir yerde yaşıyorsanız, onlara daha yakın olmak isteyebilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs sizin evinizde retro hareketine başlayacak. Geçmişte kalmış ilişkileriniz sizi önemli ölçüde etkileyebilir. Eski sevgiliniz varsa tekrar iletişime geçerek kafanızı karıştıracaktır.

Aslan Burcu 2021 İş, Para ve Kariyer Yorumu

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür retro hareketine başlıyor bu hareket 21 Şubat’a kadar sizin işle alakalı konularınız ön plana çıkacaktır. Yapmanız gereken sözleşmeler ve anlaşmalar varsa bu tarihler arasında bunları yapmamaya çalışın.

17 Şubat 2021 tarihinde Satürn Uranüs ile kare içerisinde olacak. İş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili konular biraz riskli olabilir. Pantolonlarınız varsa onlarla aranızdaki iletişimde sorunlar olabilir.

28 Mart 2021 tarihinde Dolunay yaşanacak ve sizin için önemli olan ilk görüşmelere ortaya çıkabilir. İletişiminizi kuvvetlendirecek işiniz için yeni görüşmeler yapabilirsiniz.

12 Nisan 2021 tarihinde Yeni Ay yaşanacak ve kariyerinizde ilerlemek için kendinize daha çok güvenmeniz gerekecek ve başladığınız işleri tamamlamanız gerekecektir.

Aslan Burcu 2021 27 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sayesinde iş hayatınızdaki zorlukları aşma aşamasına geleceksiniz.

11 Mayıs 2021 tarihinde yaşanacak olan Dolunay kariyerinizde yeni atılımlar yapmanız için size fırsatlar tanıyabilir. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve net ifade edebileceğiniz bir ortam içerisine gireceksiniz.

14 Mayıs 2021 tarihinde şans gezegeni olan Jüpiter Balık burcuna geçiş yapıyor. Temmuz sonuna kadar burada kalacak olan Jüpiter sizin para ile ilgili konularınıza odaklanacak. İşiniz ile ilgili almak istediğiniz bir malzeme varsa bunu alabileceksiniz.

10 Haziran 2021 tarihinde Güneş Tutulması gerçekleşecek ve sizin özellikle arkadaşlıklarınız bu durumdan etkilenecek. Yakın çevrenizde ortak bir iş yapmak istiyorsanız bununla ilgili güzel bir gelişme kat edebilirsiniz.

15 Haziran 2021 tarihinde Satürn Uranüs ile kare açı içerisinde olacak ikili ilişkilerinize ortaklıklarınızı dikkat etmeniz gereken zorlayıcı zamanlar sizi bekliyor. Karşınızdaki insanın size söylediği şeyleri can kulağıyla dinlemeli ve inatlaşmamalısınız.

25 Haziran 2021 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Neptün retro hareketine başlıyor ve yarım bırakmış olduğunuz işler varsa bunları tamamlamak için çaba sarf etmelisiniz.

27 Haziran tarihinde para gezegeni ve aşk gezegeni olan Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak uzun zamandan beri düşündüğünüz ileriye dönük iş hedefleriniz varsa bunlar hakkında aile içerisinden bir kişiden destek görebilirsiniz.

22 Temmuz itibarı ile Venüs sizin para ile ilgili konularınızda etkili olacak. Şanslı bir dönem içerisinde olacağınız için ekstra gelir kaynakları elde edebilirsiniz.

8 Ağustos 2021 tarihinde Yeni Ay Aslan burcunda gerçekleşecek sizin ileriye dönük artık net kararlar almanız gerekiyor. Geçmişte yapmış olduğunuz hatalar varsa buralardan ders çıkararak yeni adımlar atmaktan çekinmemelisiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak ve işiniz ile ilgili sizi olumsuz etkileyecek bir olayın içerisinde bulunabilirsiniz.

7 Eylül 2021 tarihinde Yeniay gerçekleşecek, yatırım yapma gibi bir planınız varsa bunun üzerine iyice düşünmelisiniz ve sizin için en mantıklı yatırımı yapmaya çalışmalısınız.

15 Eylül 2021 tarihinde Mars gezegeni burç değiştirecek iletişim açısından işleriniz oldukça kuvvetlenecek ve kendinizi daha hırslı ve mücadeleci bir ruh halinde bulacaksınız.

21 Eylül 2021 tarihinde yaşanacak olan Dolunay sizin para ile ilgili konular üzerine bazı sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Ödemeyi unuttuğumuz bir borcunuz varsa bu karşınıza çıkabilir ve planlarınızı aksatabilir.

20 Ekim 2021 tarihinde Dolunay yaşanacak ve bugüne kadar emek verdiğimiz işlerinizin karşılığını alabileceksiniz. Medya alanında bir işle uğraşıyorsanız beklenmedik bir tepki ile karşılaşabilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı ay tutulması yaşanacak iş hayatınızda ani değişimler ortaya çıkabilir. Ailenizle de ortak bir iş yapmak istiyorsanız bununla ilgili yeni bir fikir alışverişi içerisinde bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu 2021 4 Aralık tarihinde tam Güneş Tutulması gerçekleşecek. Fikirleriniz farklılaşacak. İşinizi olan ilginiz daha da artacak ve yaratıcı bir şekilde işinize dört elle sarılalacaksınız.

24 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs karesi gerçekleşecek. Çevrenizdeki bir insanın iş hayatına desteklemek için çaba sarf ederken kendi işinizi aksata bilirsiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Maddi anlamda oldukça şanslı olacaksınız kendinize yeni gelir kaynakları elde edebileceksiniz ve kariyerinizde yükselme şansı yakalayacaksınız.

Aslan Burcu 2021 Sağlık Yorumu

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür retro hareketine başlıyor, sağlığınıza eskisinden daha çok dikkat etmeye çalışacaksınız. Sizin için önemli ölçüde çaba sarf eden bir kişinin doktor tavsiyesi sayesinde yeni bir gelişme kat edebilirsiniz.

1 Şubat 2021 tarihinde estetik olarak kendinizde rahatsız olduğunuz yönleriniz varsa bunlara müdahale etmek isteyebilirsiniz.

16 Şubat ve 18 Şubat 2021 tarihleri arasında sağlığınıza dikkat dikkat etmeniz gerekiyor sizi moral olarak üzecek olan konulardan uzak durmalı psikolojinizi sağlam tutmaya çalışmalısınız.

23 Mart 2021 tarihinde Satürn gezegeni retro hareketine başlayacak. Sağlığınız ile ilgili konular ön plana çıkacak. Daha önceden ihmal ettiğiniz sorunlar varsa bunları bu sefer düzeltmeye çalışacaksınız.

İkizler Burcu 2021 11 Haziran tarihinde dış etkenlerden dolayı moraliniz ve motivasyonunuz biraz düşebilir. Grip gibi bir sağlık problemi ile karşılaşabilirsiniz.

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter gezegeni Kova burcuna geçecek ve Retro hareketine devam edecek. Günlük hareketlerinizi etkileyen bir sağlık probleminiz varsa buna bir çözüm yolu bulunmanız gerekebilir.

12 Ağustos 2021 tarihinde itibaren sağlığınıza daha dikkat edeceksiniz bol bol dinlenmek için elimizden geleni yapmaya çalışacaksınız.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn Retro hareketi bitiyor. Sizi sağlık açısından zorlayan açılardan uzaklaşacaksınız fakat kulaktan dolma bilgilerle kendinizi tedavi etmeye çalışmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.