Kadınlar Duysun

Aslan Burcu 2022 Yıllık Yorum

15.12.2021
10.557
Aslan Burcu 2022 Yıllık Yorum

Bu yıl uzun vadeli düşünceler ve planlar içerisinde olmaya çalışacaksınız. Hayatınızda yaşayacak olduğunuz belli başlı değişiklikler olsa da bunlara ayak uydurmaya çalışacaksınız. Daha öncesinden yaşamam krizleri ulaşabilmenin olumlu etkileri ile karşılaşabilirsiniz. Kendi içinizde kırmaya çalıştığınız kurallar hakkında da yeni bir yola adım atabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili durumlara dikkat etmeli yeterince dinlenip dinlenmediğiniz konusunda kendinize dürüst olmalısınız. İlişkilerde kendinizi yıpranmış hissedebilir ve düşüncelerinizin önemsiz olduğunu da hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz problemlerden dolayı yeni kararlar alma yolunda ilerleyebilirsiniz. Her ne kadar partnerinizden anlayış bekleseniz de oda sizden bu davranışı bekleyecektir.

19 Aralık – 29 Ocak Venüs Retro

Uzun zamandan beri bitirmeye çalıştığınız bir proje var ise onunla ilgili ufak tefek aksaklıklarla karşılaşabilir ve yarıda bırakma kararı alabilirsiniz. Evinizin içerisinde veya iş hayatınızda yaşayacak olduğunuz fikri uyuşmazlıkları yüzünden ego çatışmaları ile karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz ön plana çıkacak, sizin hakkınızda iyi düşünmeyen insanları eleme kararı alacaksınız. Gizlenen konular, ikili ilişkiler İle ilgili konularla da uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Dönem içerisinde iş ortamındaki ilişkilere daha fazla dikkat etmeye çalışmalısınız. Yakın çevrenizde yaşadığınız geçmişten gelen problemler var ise bunlarla tekrar karşılaşabilirsiniz. Evinizin içerisinde günlük rutininizde değiştirmeniz gereken bazı önemli konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Düzeltme yapmanız gereken projeleri aksatmamalı, beraber çalıştığınız kişiler var ise de onların da fikirlerini almaya önem vermelisiniz. Hayatınızdaki bazı insanlarla iletişiminizi bitirmek isteyebilirsiniz. Günlük işlerinizin ve iş hayatınızın yoğunluğundan dolayı kendinize zaman ayırmadığınızın farkına varabilir, bu yüzden yorgunluk hissedebilirsiniz.

17 Aralık 2020 – 7 Mart 2023 Satürn Kova Burcunda

2021 tarihinden itibaren kova burcunda olan Satürn bu yıl tamamında Kova burcunda olmaya devam edecek. Bu durum sizin yakın ilişkilerinizi ikili ilişkilerinizi ve ortaklıklı olan işleri yani 7. evle alakalı olan konuları ön plana çıkacaktır. 2021 yılında yaşamış olduğunuz İlişkilerde ki problemlerin kırılma noktalarında net olarak anlayabilirsiniz. Manevi anlamda desteklenip desteklenmediğinizi rahatlıkla çöze bileceksiniz. Daha öncesinden atılan adımlar var ise bunların sonuçlarıyla da karşılaşacaksınız. İleriki yıllarda da hayatınızda etkili olacak olan yeni kararlar alabilirsiniz. Satürün karşıt burcunuzda retro yapması, ikili ilişkilerinizi oldukça zorladı. Bu sene ise verecek olduğunuz sınanmalar maddi durumlarla ilgili olabilir. Karşınıza çıkan fırsatları ve şansları korumaya çalışmalı, bunlar için yeni önlemler alma kararı almalısınız. Sorumluluklarımız üstlenmeli ve ne gerekiyorsa bunlar için yeni adımlar atmaktan çekinmemelisiniz. Paraya dayalı olan projelere yatırım yaparken uzun vadeli olmasına dikkat etmelisiniz. Borç alma ya da verme gibi durumlarınız varsa bunun üzerine karar almadan önce geçmişte yaşamış olduğunuz maddi sorunları düşünerek ilerlemeye çalışmalısınız. İkili ilişkilerde alacak olduğunuz kararları daha detaylı değerlendirmeli, temkinli olmaya çalışmalısınız..

Tutulmaların Etkileri

  • 30 Nisan Parçalı Güneş Tutulması
  • 25 Ekim Parçalı Güneş Tutulması
  • 16 Mayıs Ay Tutulması
  • 8 Kasım Ay Tutulması

Akrep burcunda ve Boğa burcunda yaşanacak olan tutulmalar sizin aile hayatınızı, kariyerinizi, ev düzeninizi ve iş hayatınızı ön plana çıkaracak. Yaşanacak olan dört adet tutulmayla birlikte bu konular üzerinde köklü değişiklikler yaşanabilir. Kariyerinizde yeni bir döneme adım atabilirsiniz, olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandan beri beklediğiniz iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Mevcut olan konumunuzda terfi alabilir, statünüzü yükseltebilirsiniz. Yapacak olduğunuz çalışmalar sayesinde iş dünyasında daha çok aktif rol oynayacak ve tanınacaksınız. Sizi ön plana çıkaran çalışmalar içerisinde bulunmak, manevi anlamda desteklenmenize yardımcı olacaktır.

İş hayatınızda girmiş olduğunuz belli başlı kalıplaşmış düşünceler varsa bunların dışına çıkmak isteyecek daha özgün ve özgür projeler yürütmeye özen göstereceksiniz. Sorunlu giden ilişkinizi artık sonlandırma kararı alabilirsiniz. Geleceğe daha emin adımlarla ilerlemek için ülke değişikliği veya şehir değişikliği gibi durumlar da yapmak isteyebilirsiniz. Aile içerisinde rahatsız olan bir kişinin sorunlarıyla siz ilgilenebilirsiniz. Yaşanacak olan bu tutulmalar aynı zamanda ev, araba, arsa ve yazlık alım satım işlerini ön plana çıkabilir. Aile içerisinde konuşulacak olan maddi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde beklenmedik krizlerle karşılaşabilirsiniz. Ani kararlar alarak ilişki veya işinizi sonlandırma durumları söz konusu olabilir.

Kuzey Ay Düğümü Hareketleri

5 – 18 Şubat / 18 Mart – 11 Nisan / 1 – 19 Nisan / 4 – 12 Nisan / 27 Temmuz – 11 Ağustos

Bu sene içerisinde gerçekleşecek olan Kuzey Ay Düğümü hareketleri kariyerinizle ilgili olumlu olayları karşınıza çıkaracaktır. Yeteneklerinizin farkına varacak ve kendinizi bu doğrultuda geliştirmeye çalışacaksınız. Ortaklıklığı yapılacak olan işler konusunda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bitirmeniz gereken projeler var ise bunlara daha çok odaklanacak ve verimli çalışmak isteyeceksiniz. Manevi anlamda kendi içinizde rahatlatmak için ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik olan planlarınızda ve hedeflerniz de belli başlı değişiklikler sizinle olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için iki ilişkilerinizi gözden geçirme kararı alabilirsiniz. İkili ilişkilerde yaşamış olduğunuz reddedilme korkusu veya kaybetme korkusu hedeflerinize giden yolda sizi sarsabilir. Yenilenmek isteyecek ve farklı bakış açılarına daha yakın olacaksınız. Beklenmedik olaylar neticesinde yeni gruplar içerisine girebilir, farklı projelerde yer alabilirsiniz. Duygusal olarak bir iyileşme söz konusu olabilir. Evinizin içerisinde yapmış olduğunuz iş yükü size ağır geliyorsa bunları hafifletme yolunda yeni kararlar alabilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatınızda da yeniliklere açık olacaksınız. Çalışma koşullarınız yenileyebilir, yeni bir düzen içerisinde bulunmaya özen gösterebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.