Aslan Burcu 2023 Yıllık Yorum

5.873
Aslan Burcu 2023 Yıllık Yorum

Bu sene kendinizi geliştirmek için ve harekete geçmek oldukça mümkün. Ufkunuzu genişleten size farklı yollar sunan yeni bakış açılarına kucak açacaksınız. Hayata daha olumlu bakacak, çevrenizdeki insanların enerjisini yükselteceksiniz. Birden fazla konuyu merak edebilir, büyük düşünerek yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. Seyahat edebilir, yabancılarla bir araya gelerek farklı kültürler öğrenebilirsiniz.

16 Ağustos 2023 tarihinde Aslan Yeni Ayı, 5 Şubat 2023 tarihinde Aslan Dolunayı, 22 Temmuz – 22 Aralık 2023 tarihinde Güneş sizin burcunuza geçiş yapacak, bu tarihler sizin için oldukça önemli olacak. İyi bir iş teklifi alabilir, kendinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz. Ani ve beklenmedik olaylar sayesinde güzel değişimler göstermeye başlayacaksınız. Çabalarınızdan olumlu sonuçlar alacaksınız.

Aslan Burcu 2023 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Fikirleriniz daha derin bir anlama kavuşacak. Manevi anlamda ortak deneyimler edineceksiniz. Bu dönemde partnerinizle ciddi karar alacak, çocuk sahibi olmak istediğinizin farkına varacaksınız. Kendinizi ait hissettiğiniz yerlerde olmak size iyi gelecek. Hayatınızda nişan, ayrılık, boşanma veya evlilik gibi durumlar gündeme gelebilir.

İlişkilerinizde mantıklı karar almak için kafanızı toplamak ve seçeneklerinizi en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Size zarar veren kişileri geride bırakmalı, size iyi onlarla bir arada olmaya çalışmalısınız. İçsel bir dönüşüm yaşayacağınız için ikili ilişkilerinizi daha dinamik tutmaya çalışacaksınız. Sosyal hayatınız canlanacak, arkadaşlarla sık sık bir araya geleceksiniz. Daha öncesinden ertelemiş olduğunuz, ekip çalışmalarında bu yıl yer almak isteyeceksiniz.

Aslan Burcu 2023 İş, Para ve Kariyer

16 Mayıs 2023 tarihinde Jüpiter, sizin onuncu evinizden geçecek kariyer ve iş alanında şanslı olacaksınız. Karşınıza güzel fırsatlar çıkacak, bunları en iyi şekilde değerlendirmeye odaklanacaksınız. İyi bir iş teklifi alabilir veya başka bir sektöre geçiş yapabilirsiniz. İşinizle ilgili fırsatları maddi olanağa çevirmek için şanslı bir yıl sizinle.

Kariyer, iş ve parada iniş çıkışlar olsa da bunların bu dönem içerisinde üstesinden geleceksiniz. Uzun süredir iş değiştirmek istiyorsanız, kendinizi daha özgür hissettiğiniz ya da kendi işinizi yapmak istediğinizin farkına varacaksınız. İş ve kariyer alanında kendinizi geliştirdiğiniz ufkunuzu genişlettiğiniz bir dönem sizinle olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.