Aslan Burcu Ağustos 2020 Yorumu

10.572

Harekete geçmeniz gereken bir ay içerisine giriyorsunuz. İşiniz ile ilgili fikirleri olabildiğince bir kenara not almayı unutmamalısınız.

Aslan Burcu Ağustos 2020 Yorumu

17 Ağustos 2020 tarihinde Merkür sizin burcunuzda ilerliyor bu yüzden çevrenizdeki insanlarla iletişim sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Kendinizi net bir şekilde ifade edebilmeniz için biraz daha sakin bir şekilde konuşma yapmanız gerekebilir. Hayatınızı değiştirmek isteyebilir ve buna ilk olarak işinizden başlamak isteyebilirsiniz. İş yerinizde sizi rahatsız eden bazı durumlar var bunları değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bu konu da sizin için önemli olan nokta ise fazla kimseyle paylaşmamanız.

Yeniay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

3 Ağustos 2020 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek ve denge kurmak istediğiniz her ne varsa bunlara yönelmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde kafanızı karıştıran bazı durumlar ortaya çıkabilir. Bunları aşmak için karşılıklı net bir şekilde konuşmaya ihtiyacınız olacak.

19 Ağustos 2020 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek ve iş hayatınız ile ilgili ilerlemek için güzel bir fırsat elde edebilirsiniz.

Aslan Burcu Ağustos 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız ile ilgili konuları etrafınızdaki insanlara çok fazla anlatmamalısınız siz her ne kadar dertleşmek için konuşmak isteseniz de partneriniz sizi bu konuda anlamayabilir. Eşiniz ilişki içerisinde yaşanan sorunların iki kişi arasında kalmasına önem veriyor. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise bu ay içerisinde size duygularını açmak isteyen bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. Bu kişinin kim olduğunu anlayınca çok fazla şaşırabilirsiniz çünkü beklemediğiniz bir kişi olabilir.

Aslan Burcu Ağustos 2020 Aile ve İlişkiler

Aileniz ile birlikte yapmak istediğiniz planlar varsa bunlara yenilerini ekleyebilirsiniz. Birlikte kurmuş olduğunuz iş varsa eğer maddi açıdan sizi rahatlatacak yöntemler ve teknikler bulabilirsiniz. Ortak parayla ilgili endişeleriniz varsa eğer bunları dile getirmek isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizin eğitim hayatını ilgilendiren yeni gelişmeler yaşanabilir ve bu durum sizi mutlu edebilir. Sosyal çevreniz hareketlenecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız.

Aslan Burcu Ağustos 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyerinizde değiştirmeniz gereken bazı durumlar var. Özellikle sizi tedirgin eden her ne varsa bunları aşmaya çalışacaksınız. Patronlarınızla veya ortağınızla konuşurken biraz daha sakin bir şekilde konuşmaya ihtiyacınız var. Aksi ve öfkeli bir şekilde yaklaşırsanız bunları rahatlıkla aşabilirsiniz. Sağlığınız için vermiş olduğunuz çabaların karşılığını alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinize göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka sayesinde iyileşmeler yaşayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.