Aslan Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

5.608

Aslan Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay aslan burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında aslan burcu ağustos 2021 yorumu…

Aslan Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. İş hayatınız ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Yeni projelere adım atabilir ve kendinizi kanıtlamak isteyebilirsiniz. Risk alacağınız durumlarla da karşılaşacaksınız.

30 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Yeniliğe açık olacağınız bir döneme olacak, bu yüzden kendinizi geliştirecek daha çok yazacak ve okumayacaksınız. Yalnızsanız yeni yerler keşfedebilir özellikle şehir dışı ve yurt dışında geziler gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek. Kendinizi her anlam da ön plana çıkardığınız bir dönem olacak. Yaratıcılığınızı ve farkındalığınızı ortaya koyabileceğiniz yeni işlere adım atabilirsiniz.

22 Ağustos 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkilerde şanslı olacaksınız. Özellikle karar veremediğiniz bir ilişkiniz var ise bununla ilgili nihai bir karara varabilirsiniz. Birlikteliğiniz yok ise yeni bir ilişkiye başlayabilir ve bu ilişkinin boyutunu ilerletebilirsiniz.

Aslan Burcu Ağustos 2021 Aşk Yorumu

1 Ağustos 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Aşk hayatınız ile ilgili zor durumlarla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizle birlikte iş yapıyorsanız buralarda daha tedbirli olmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde para ile ilgili nedenlerden dolayı tartışmalar yaşayabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu ay içerisinde yeni bir ilişkiye başlayacak ve aileleri de bu ilişkiyi dahil etmek isteyeceksiniz. İşyerinizde çalışan biri ile aranızda farklı bir iletişim ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu Ağustos 2021 Aile ve İlişkiler

16 Ağustos 2021 tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizden destek göreceksiniz. Kafanızı karıştıran ve bir türlü işin içerisinden çıkmayı beceremediğiniz durumlar hakkında da fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar sayesinde kendinizi daha değerli hissedeceksiniz. Onların hayatları ile alakalı yeni gelişmelere de şahit olabilirsiniz. Ailenizle birlikte daha çok zaman geçirmek için yeni tatil planları gerçekleştirebilirsiniz. Görüşmediğiniz akrabalarınız var ise onlarla da aranızdaki iletişimi olabildiğince iyi tutmaya çalışacaksınız.

Aslan Burcu Ağustos 2021 Para ve Kariyer

11 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Para ile ilgili konularda olumsuz etkileneceğiniz alanlar ortaya çıkabilir. Daha öncesinden yapmış olduğunuz bir iş anlaşması’nda beklenmedik aksilikler ile karşılaşabilirsiniz. Para durumunuzda aksaklıklar söz konusu olabilir.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Daha öncesinden iş hayatınız ile ilgili aldığınız kararlar var ise bunları bir an önce hayata geçirmek için çalışacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.