Aslan Burcu Ağustos 2022 Yorumu

2.334
Aslan Burcu Ağustos 2022 Yorumu

11 Ağustos 2022 tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Görünüşünüz de değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kıyafet alışverişine çıkabilir, fazla para harcayabilirsiniz. Uyumlu ve hoş tavırlarınız sayesinde çevrenizdeki insanların dikkatini çekebilirsiniz.

26 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Yazdıklarınızla rahatlamak isteyeceksiniz. Yeni araştırmalar yapabilir, kendinizi toparlamak isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkileriniz ön plana çıkmaya başlayacak. Sorunlarınızı partneriniz ile paylaşmak isteyeceksiniz. Ayrılık ve gibi bir düşünceniz varsa bunu gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Sorunlara karşı farklı çözüm yolları bulabilirsiniz.

27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir işe geçiş yapabilir, hızlı kararlar alabilirsiniz. Maddi konulara odaklanın. İkili ilişkiler sizin için oldukça önemli olacak.

Aslan Burcu Ağustos 2022 Aşk Yorumu

2 Ağustos 2022 tarihinde Mars ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aşk hayatınızla ilgili yapacak olduğunuz yenilikler varsa bunlara odaklanın. Sorunlarınızı baştan sona konuşacaksınız. Duygusal anlamda size ağır gelen durumlar varsa bunları da değerlendireceksiniz.

23 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu hafta içerisinde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Duygularınıza hakim olmalı, ani kararlar vermemelisiniz.

Aslan Burcu Ağustos 2022 Aile ve İlişkiler

20 Ağustos 2022 tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Grup çalışmaları içerisine dahil olabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla dışarıda da daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Yoğun temponuz yüzünden ailenize zaman ayıramayabilirsiniz.

24 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Mars ile kare açı yapacak. Arkadaşlarla bir araya gelecek, yeni planlamalar yapacaksınız. Grup çalışmalarında daha aktif olacaksınız.

Aslan Burcu Ağustos 2022 Para ve Kariyer

4 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda ki konularla daha çok ilgileneceksiniz. Yatırımlarınız üzerine düşünecek, yenilikler gerçekleştireceksiniz. Hesaplarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Detaylı bir iş görüşmesi yapabilir, yeni işlere başlayabilirsiniz.

24 Ağustos 2022 tarihinde Uranüs Retro hareketine başlayacak. Beklenmedik işler sizinle olabilir. İş ve kariyer alanında değişiklikler söz konusu olmaya başlayabilir. İnişler ve çıkışlar sizi korkutmasın. Kariyer alanında cesaretinizi kaybetmemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.