Aslan Burcu Ağustos Ayı Yorumu

27.599
Aslan Burcu Ağustos Ayı Yorumu

ASLAN Burcu aylık yorum Ağustos 2016 iş hayatında çalışmalarının karşılığını alıyor. İşinize yaptığınız her tür yatırımın size geri dönüşü hayatınıza olumlu şekilde yansıyor. Yaşamınızda değişen birçok şey yanında size faydalı olabilecek yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Ağustos 2016 aslan burcuna çok iyi geliyor. Değerlendirmeye alacağınız fırsatlar bir hayli fazla. İş arayan aslanlar istedikleri şartların bulunduğu iş hayatına kavuşuyorlar. İnanmak sizin için her şey demek. İnandığınız zaman üstesinden gelemeyeceğiniz şey yok. Sorumluluklarınızın farkındasınız ve isteklisiniz. 2016 Ağustos aslan burcu iletişim konusunda üstün seviyede. İkna kabiliyetiniz son derece yüksek. Kariyerinize en faydalı olabileceğiniz dönemdesiniz. İyi değerlendirmenizi dileriz.

Ağustos 2016 Aslan Burcu aşk ve özel hayatı yüz güldüren gelişmelerle ilerliyor. Bu ay aslanların arkadaşlık ve dostlukları pekişiyor. Yakın zamanda atlattığınız zor günlerde yanınızda olanlar insanların gerçek dostlarınız olduğu kararına vardınız. Aslan burcu aşk Ağustos 2016’da canlı ve duygusal. Kendinize olan güveniniz geri geldi. Bu partneri olan aslan burçları için daha fazla geçerli. Çekiciliğinizi ve tüm yeteneklerinizi kullanacağınız bir dönemdesiniz. Partneriniz sizi her açıdan fark ediyor. Bununla birlikte gözler de üzerinizde. Gereksiz kıskançlıklara sebebiyet vermemek için tedbirli davranıyorsunuz. Özel hayatınıza adeta duvar örüyorsunuz. Dış etkenlerin ve mutluluğunuzu çekemeyenlerin artık bir anlamı kalmadı sizin için. Dostunuzu düşmanınızı ayırdınız ve huzuru buldunuz diyebiliriz.

Aslan Burcu Ağustos 2016 sağlık durumu iyi görünüyor. Ancak ihmal etmeniz durumunda sorunların ba gösterebileceğini hatırlatalım. Özellikle astım, bronşit gibi solunum yolu rahatsızlığı olanlar tedbirli olmalılar. Bununla birlikte mide ve sırt bölümünüz de hassas. Beslenme alışkanlığınızı gözden geçirmelisiniz. Sırt ağrısı çekenler bilgisayar başında kalma sürelerini azaltmalılar. Astım rahatsızlığı olan aslanlar bol bol su içerek etkileri azaltabilirler. Uyku düzeniniz de sağlığınız için son derece önemli.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet dedi ki:

    aslana gveniyorum