Aslan Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

7.565
Aslan Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

ASLAN Burcu aşk hayatı Aralık 2017 tarihinde deneyimlerinden yola çıkarak ilerliyor. Almak istediğin ciddi kararları bir süre daha erteliyorsun. Belirsizlikler aşk hayatında ilerlemene engel olabilir. Her ne olursa olsun hayata eğlenceli tarafından bakmasını biliyorsun. Uğraş içinde olduğun bir konuyu geliştirmek ve bu uğurda enerji harcamak seni rahatlatıyor. Bununla birlikte alman gereken sorumlulukları ertelememelisin. Evliliklerde ve süregelen ilişkilerde anlamsız durumlar yer alsa da sorgulanmıyor. Devam eden yolda alınacak sorumluluklar bir anlamda eşlere bırakılıyor.

Aralık 2017’de ASLAN Burcu aşk hayatında önemli değişiklikler olabileceği gibi alınan kararların iptali de söz konusu. Harekete geçmek istediğin şeylerle ilgili istesen de adım atamıyorsun. Bu bekleme süreci çok uzun sürmeyecek Ne olacağı konusu ay sonuna doğru netleşiyor. Evlilikler bazı testlerden geçiyor olabilir. Sabırlı ve sakin davranmak gerekiyor. Eşin ve onun sıkıntılarıyla ilgili anlayışlı olmalısın. Bir süre onu kendi ile baş başa bırakman faydalı olabilir. Devam eden ilişkilerde evlilik kararı alınabilir. Emin olmadığın bu kararı sorgulayacağın bir zamandasın.

ASLAN Burcu aşk hayatı 2017 Aralık ayında önemli kararlar arefesinde. Beklemediğin olaylar, duyacağın sözler ve alacağın bazı haberler seni etkilese de bunu belli etmiyor, ilk etapta karşı tarafın tepkisini önemsiyorsun. Hayatının hiçbir döneminde bu kadar akılcı davranmadın belki de. Partnerinin moral bozukluğunu fark etsen de üzerine gitmeyecek, ilgilenmeyeceksin. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali devam edeceksin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.