Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

06.11.2021
6.265
Aslan Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

13 Aralık 2021 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Hayatınızdaki olumsuz giden süreçleri değerlendirecek ve sistemli ve düzenli ilerleyebilmek için ekstra çaba sarf edebilirsiniz. Yapacak olduğunuz işlerde çevrenizdeki insanların fikirleri de sizi aydınlatabilir.

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. İkili ilişkiler ön plana çıkacak ve tahmin etmediğiniz konular üzerine kırılmalar yaşayacaksınız. Zorlayıcı süreçlerden ve değişimlerden uzak durmak isteseniz de kendinizi bu yöne doğru evrilmiş bir şekilde bulabilirsiniz. İş değişikliği yapma gibi bir planınız var ise bununla ilgili araştırmalar içerisinde bulunacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Aralık 2021 tarihinde Yay burcuna Yeni Ay, Güneş Tutulması gerçekleşecek. Aşk hayatınızdan yana şanslı olacaksınız ve yeni insanlar tanımak size iyi gelecek. Çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler sizinle olabilir, çocuk sahibi olmak istiyorsanız da bunun için güzel bir zamana adım atıyorsunuz. Hobi alanlarını genişletecek ve sanatla daha çok iç içe olmaya karar vereceksiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler burcuna Dolunay gerçekleşecek. Partnerinizle ve arkadaşınızla birlikte farklı organizasyonlara dahil olabilir, kendinizi bu konularda geliştirmeye çalışabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar tarafından desteklenecek ve atacak olduğunuz adımlarda daha garantici olmaya çalışacaksınız.

Aslan Burcu Aralık 2021 Aşk Yorumu

13 Aralık 2021 tarihinde Mars, Yay burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızdaki durağanlık sona eriyor ve daha hareketli bir tempoya adım atıyorsunuz. İlişkiniz yok ise hoşlandığınız bir kişinin dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Uzun süreli ilişkilere açık olmanız sizin için zorlayıcı bir süreyi ortaya koyabilir, bu yüzden kalp kırıklığı yaşayabilirsiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Eşiniz veya sevgilinizle aranızdaki problemleri çözecek ve ortak birikim yapmak adı altında yeni etkileşimler de bulmaya çalışacaksınız. Partnerinize karşı anlayışınız yükselecek, olumlayıcı olaylara odaklanacaksınız. Partnerinizle aynı evde yaşamıyorsanız birlikte yaşama kararı alabilirseniz.

Aslan Burcu Aralık 2021 Aile ve İlişkiler

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs, Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak. Aile içerisinde sağlığı ile ilgili problemi olan bir kişi ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Evinizin içerisinde yaşanan problemleri dışarıya yansıtmamalısınız. Karşınıza çıkan problemleri yakın bir arkadaşınızla paylaşmak isteyebilir ve farklı çözüm yolları bulmaya odaklanacaksınız. Anne veya babanızın sorumluluğunu almak size zor gelse de zaman içerisinde bunun olumlu yönleri ile karşılaşabilirsiniz. Eski ilişkiler gündeme gelebilir ve akrabalarla ilgili problemler ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu Aralık 2021 Para ve Kariyer

1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzelecek. İş hayatınız ile ilgili durumlar daha çok ön plana çıkacak ve yatırımlarınızla ilgilenmek isteyeceksiniz. Birikiminiz var ise finansal açıdan bunları en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını arayabilir, yeni iş girişimlerinde bulunabilirsiniz.

8 Aralık 2021 tarihinde Venüs ve Plüton birleşiyor. İş yerinizde sizden gizlenen olaylar var ise bunları açığa çıkarmak için mücadele edebilirsiniz. Günlük işlerinizde ortaya çıkan aksaklıklar yüzünden kariyerinize odaklanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla fikir uyuşmazlığından dolayı tartışmalar gündeme gelebilir.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.