Aslan Burcu Aralık 2022 Yorumu

2.396
Aslan Burcu Aralık 2022 Yorumu

29 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Daha önce başına geçmiş olduğunuz projeler var ise buralarda bir takım aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Sizin kontrolünüz dışında olan durumlardan dolayı işleriniz gecikebilir. İş arkadaşlarınızla birlikte daha sık bir araya gelebilirsiniz.

23 Aralık 2022 tarihinde Kiron, Koç burcunda ileri hareketine başlayacak. Kendinize daha dikkat edecek, size zarar veren alışkanlıklardan uzak olacaksınız. Duygusal açıdan güzel bir iyileşme söz konusu olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Aralık 2022 İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaş çevreniz ile tartışabilir ve bu tartışmanın sonucunda yolunuzu ayırmak istediğinizi düşünebilirsiniz. Dahil olduğunuz gruplar içerisinde ufak tefek tartışmalar ve gerginlikler söz konusu olabilir. Gelecek planlarınızı yaparken beklenmedik aksiliklere de hazırlıklı olmaya çalışmalısınız.

23 Aralık 2022 tarihinde Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Medya ve eğitim alanları ile ilgili durumlarda yeni projeler devreye girebilir. Yabancılarla birlikte işbirliği yapabilir, yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz.

Aslan Burcu Aralık 2022 Aşk Yorumu

22 Aralık 2022 tarihinde Güneş, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızla ilgili sizi tereddütü düşüren konular var ise bunları partnerinizle açık ve net bir şekilde konuşma kararı alacaksınız. İlişki içerisinde güvensizliğe neden olan bir konuyu olumlu bir şekilde tamamen kapatma şansı elde edeceksiniz. Birbirinizi değiştirmeye çalışmaktansa daha çok kabul etme evresine geçiş yapabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar bu dönem içerisinde sizi destekleyen ve her anlamda yanınızda olan bir kişiyle güzel bir ilişkiye başlayabilme fırsatı yakalayacaksınız. İlişkiniz hakkında ileri geri konuşan kişilere kulak asmamaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Aralık 2022 Aile ve İlişkiler

10 Aralık 2022 tarihinde Venüs, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerde uyumlu davranacak, iyi ilişkiler kuracaksınız. Yakın çevrenizle çalışma ortamınızı daha da iyileştirmek isteyebilirsiniz. Ailenizle birlikte daha sık görüşmekten keyif alacağınız etkinlikler planlayacaksınız.

20 Aralık 2022 tarihinde Jüpiter, Koç burcuna geçiş yapacak. Kendinizi geliştirecek, bu durumu çevrenizdeki insanlara da olumlu bir şekilde yansıtacaksınız. Yurtdışına çıkabilir, uzun zamandan beri görüşmediğiniz yakın akrabalarla veya arkadaşlarla iletişim kurabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak sizi bu dönemde iyi gelecek.

Aslan Burcu Aralık 2022 Para ve Kariyer

4 Aralık 2022 tarihinde Neptün düzelecek. Yatırımlarınızla daha çok ilgilenmek isteyecek var ise birikimlerinizi değerlendirme yolunda ilerleyeceksiniz. Finansal işleri yoluna koymak için oldukça elverişli bir dönem sizi bekliyor olacak. Parayla ilgili korkularınız veya tereddütleriniz varsa da bunları çözmeye çalışacaksınız.

7 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda biraz daha tedbirli ve dikkatli olmaya çalışın. Beklenmedik iş kazaları yaşayabilir, mevcut olan işinizde ara vermek zorunda kalabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.