Aslan Burcu Bahar Yorumu

51.196
Aslan Burcu Bahar Yorumu

Aslan burcu, 2016 yılı bahar aylarında ailevi konularla daha fazla meşgul olmak zorunda kalacak. Çocuklarının sorunlarına ve geleceğine odaklanacak olan aslan burcu, bu konuda planlı adımlar atıyor. 2016 yılı aslan burçları için mantığın devreye girdiği bir yıl oluyor. İş, kariyer konusunda da şanslarının açık olduğu bu dönemde, iyi ve karlı yatırımlar gündemde. Aslan burcunun sağlığı ve enerjisi de, bu bahar oldukça iyi durumda.

Aslan burcu Mart 2016’da sevdiği insanla önemli konuları hallederek ailesine yöneliyor. Çocukları ve ailesiyle oldukça keyifli zamanlar geçirecek olan aslanlar, baharın başlangıcıyla birlikte farklı bir uyanış içinde. Aslan burcu bu dönemde, çevresinde yaşanan olaylardan uzak kalmaya özen gösteriyor.

Geçmişten gelen konuları artık kendine dert etmemeye kararlı. İşine ve maddiyata daha fazla önem verecek olan aslan burcunun, güzel birikimler ve önemli yatırımlar yapması söz konusu. Gelen baharla birlikte, aslan burcundan insanların, para konusunda şansı oldukça yüksek olacak. Ayrıca bu süreçte kendilerini her alanda geliştirmek isteyecek olan aslanların sağlığı da oldukça iyi.

Aslan burcu Nisan 2016’da çevresiyle olan etkileşimlerden olumsuz yönde etkilenebilir. Ailesi konusunda fazlasıyla hassas olan aslan burçları, etrafında yaşanabilecek beklenmedik olaylardan uzak durmalılar. 2016 Nisan ayı, aslan burcunu biraz zorlayabilir. Nisan ayıyla birlikte artan iş temponuz, üzerinizde baskı; gerginlik ve strese yol açabilir. Aslan burçlarına bu ayda hata yapmamaları için bol bol dinlenmelerini tavsiye ediyoruz. İlaveten yatırım ve parasal konularda da dikkat edilmesi gereken bir dönem.

Aslan burcu Mayıs 2016 itibariyle ailesiyle ilgili tüm problemleri hallederek bu konuda tamamen rahatlıyor. Ailesi ve çocuklarıyla arasında sağlam köprüler kuran aslanlar, iş hayatında da başarıyı yakalıyor. Kariyerine verdiği önem sonucunda, olumlu yönde aleyhine gelişen olaylar söz konusu. Aslan burcu 2016 bahar aylarında eline geçen tüm parayı kendi geleceği için yatırıma dönüştürme çabasında olacak. Ayrıca Mayıs ayında, geçmişten gelen ve halledilemeyen bir mirasın hallolması gündemde.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.