Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
14.023
Aslan Burcu Ekim 2018 Yorumu

ASLAN Burcu Ekim 2018 tarihinde duygusal birtakım dalgalanmalara sahipsin. Çevrenin olumsuz etkileri seni yalnızlaşmaya itiyor. Olaylara olan bakış açının çoğu insandan farklı oluşu ortamlara adapte olmanı zorlaştırıyor. Yaşanan bazı durumları içselleştirerek bir süre kabuğuna çekiliyorsun. Hava olayları ve tutulmalardan da etkileneceğin bu dönemde sert kararlar alman olası görünüyor. Özellikle aşk hayatında dengede kalmak senin için oldukça güç görünüyor. Beklentilerine uymayan gelişmeler yaşayabilirsin. Bu da mevcut ilişkinden uzaklaşmana neden olabilir. Bağlarını güçlendirmek de, ilişkine son vermek de senin elinde. Yanı sıra seninle ilgilenen başka birinin varlığını hissedeceksin. Arka planda işleyen bazı süreçleri daha sonra öğreneceğin bir döneme giriş yapıyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri seni sonradan üzebilecek duyguların varlığını hatırlatıyor. Melankolik olacak, yalnız kalmak isteyecek, bol bol müzik dinleyeceksin. Kendini ve duygularını bir anlamda koruma altına alıyorsun. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri ile daha enerjik, çalışkan ve ne istediğini bilir konumdasın. Yeni insanlarla tanışıyorsun. Kafan biraz karışabilir. Kendini güvende hissetmediğin alanlara dahil olmayacaksın.

Aslan Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı Ekim 2018’de duygusal bağlamda biraz karışık. İçinde inişli çıkışlı yollar var ve sen çıkıp inmekten yorulmuş hissediyorsun. Yeni heyecanlara atılacak gücü kendinde bulamıyorsun. Güven ve huzur aradığın şeylerin başında geliyor. Heyecanı sen zaten yaratıyorsun. Kendini yeni bir hayata adım atmak için hazır hissetmiyorsun. Bu durum var olan ilişkini olumsuz etkiliyor. Sorumluluk alma düşüncesi geri adım atmana neden oluyor. Kendine olan güvenini bir an önce tazelemeli ve alışkanlıklarından biraz ödün vermelisin. Yeni bir şeye başlamak için başka şeylerden vazgeçmek gerekiyor.

Aslan Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de Aslan Burcu aile ve ilişkilerinde biraz kopuk ilerliyor. Geçmişle arandaki bağları koparmak adına bazılarından uzaklaşıyorsun. Geride kalanlarla değil de, karşına çıkacak olanlarla ilgilisin. Sana yanlış yapan kişi aileden de olsa pek şansı yok gibi. Defalarca verdiğin şansı iyi kullanamamıştır muhtemelen. Samimiyet ve güven temalı insan ilişkilerinin dışındakilere asla değer vermiyorsun. Bu da bazen yalnız kalmana sebep olabiliyor. Ama şikayet etmiyorsun. Huzursuzluk, yalan ve saçmalıklarla uğraşacak vaktin yok. Sorumluluk almaktan kaçtığın bir dönemdesin ve sana yüklenmek istenen şeylerden hızla uzaklaşıyorsun.

Aslan Burcu Ekim 2018 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı Ekim 2018’de kalp, sırt, bel ve omurga kemiği alanında hassas görünüyor. Kendini gerek spor yaparken, gerek çalışırken, gerekse günlük yaşamda aşırı şekilde yoruyorsun. Bu derece bir tempo ile ilerlemek tıkanıp kalmana neden olabilir. Genel olarak dengeliyorsun. Ancak yine de dikkat etmelisin. Özellikle kalple ilgili sıkıntıların varsa ihmal etme ve mutlaka bir doktor kontrolünden geç.