Aslan Burcu Ekim 2020 Yorumu

16.014
Aslan Burcu Ekim 2020 Yorumu

23 Ekim 2020 tarihinde Merkür Akrep burcunda olacak ve yükselen gezegenimiz olan Güneş’in kalbinde yer alacak. Size yardımcı olmak isteyen insanları çevrenizden uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Bu ay içerisinde daha çok yalnız kalmak isteyecek ve sorunlarınızı kendi başınıza çözmeye çalışacaksınız. haksız olduğunuzu anladınız konularda çok fazla ısrarcı olmamızın bir anlamı yok biraz daha empati kurarak karşı tarafın düşüncesini de anlamaya çalışmanızın size faydası olacaktır.

Yeniay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve enerjinizi düşürmenizin bir anlamı yok. Hayatınız da yaşamış olduğunuz olumsuz olaylara odaklanmaktansa daha çok başarmış olduğunuz işleri görmeye çalışmalısınız.

16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve maddi açıdan şanslı olacaksınız. Daha öncesinden borç vermiş olduğunuz bir para varsa bu parayı alabileceksiniz.

31 Ekim 2020 tarihinde Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yakın çevrenizden bir kişi sizinle özel bir sırrını paylaşabilir, bu konuda oldukça hassas olacak ve aranızdan çıkmamasını isteyecektir.

ig: becca_reitz

Aslan Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız içerisinde yapmış olduğunuz hataları kabullenmeniz gereken bir dönem içerisine giriyorsunuz. Partnerinizle aranızda oluşan anlaşmazlıkların hemen hemen hepsi sizden kaynaklanan şeyler değil. Çevrenizdeki insanların sizin için ne söyledi umrumuzda olmasa da ilişkiniz hakkında yaptıkları yorumları fazlasıyla kafanıza takıyorsunuz. Bu durum da partnerinizle aranızda anlaşılmaz bir soruna yol açıyor. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise Ekim ayı içerisinde yeni bir ilişkiye başlama fikrinden uzak olabilirsiniz. Bunun en büyük nedenlerinden biri, geçmişte yaşamış olduğunuz ilişkinin etkilerinden hala kurtulamamanız.

Aslan Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gereken bazı noktalar var daha önceden tartışmış olduğunuz bir arkadaşınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edineceğiniz ortamlara girebilir ve kısa bir süre içerisinde yakın arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Annenizin veya babanızın daha önceden gelen sağlık sorunları tekrar gün yüzüne çıkabilir fakat bu durum sizi endişelendirmesin. Kulaktan dolma bilgilerle bir çözüm aramaktansa bir hekimden yardım almaya gitmeniz en doğrusu olacaktır.

Aslan Burcu Ekim 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlığınıza her zamankinden biraz daha dikkat etmeniz gereken bir ay içerisinde adım atıyorsunuz. Özellikle kalp ve omurga gibi organlarınızda küçük de olsa sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Psikolojik olarak sizi geren ve sinir sisteminizi rahatsız eden kişilerden uzak durmaya çalışacaksınız daha çok kendinize vakit ayıracak. Ruhsal sağlığınız için yoga ve meditasyon gibi yeni etkinliklere dahil olabilirsiniz. kariyerinizde de daha hırslı olmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.