Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Ekim 2021 Yorumu

23.09.2021
6.977
Aslan Burcu Ekim 2021 Yorumu

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. Sözlerinize dikkat etmeli ve aklınızdan geçenleri direkt olarak söylememelisiniz. Aksi takdirde yanlış anlaşılabilir, ikili ilişkilerde problemler ile karşılaşabilirsiniz.

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. Yarım bırakmış olduğunuz işler var ise bunları tamamlamak için ekstra bir istek oluşabilir. Çalışma gücünüzü yoğunlaştıracak ve günlük hayatınızda ki işleri de kolaylaştırmaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Alacak olduğunuz ani bir karar ile yeni bir eğitime başlayabilir veya uzun zamandan beri planladığınız seyahate çıkabilirsiniz. Kardeşler akrabalar veya komşular ile ilgili konularla ilgilenecek daha fazla bir araya geleceksiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Genel olan rutinin dışına çıkmak isteyebilir, yeni hobi alanları keşfedebilirsiniz. Bakış açınızda mühim değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Eğitim veya hukuk ile ilgili konularda da yeni gelişmeler sizinle olabilir.

Aslan Burcu Ekim 2021 Aşk Yorumu

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle ilişkinizi daha iyi yaşayabilmek için yeni etkinliklere katılabilirsiniz. İlişkinizin tadını çıkaracak ve birlikte farklı şeyler yaparak vakit geçirmeye çalışacaksınız. İlişkisi olmayanlar ise eski sevgilisiyle tekrar bir araya gelmek isteyebilirler.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. İlişkiden beklentileriniz bu dönem içerisinde fazla olabilir, bu yüzden soğukluk hissedebilirsiniz. İlişkinize odaklanacak ve beklentilerinizin ne kadarının gerçekleştiğini tartacaksınız.

Aslan Burcu Ekim 2021 Aile ve İlişkiler

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Kardeşlerinizle, kuzenlerinizle ve akrabalarınızla vakit geçirebilir geçmişte yaşadığnız anıları konuşarak anılarınızı tazeleyebilirsiniz.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. İkili ilişkilerde ki iletişiminiz oldukça iyi olacak ve çevrenizdeki insanların hayatlarında olumlu gelişmeler görebileceksiniz. Ailenizden bir kişi sorunlarını sizinle paylaşmak isteyebilir.

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. Bu dönem içerisinde huzurunuzu kaçıran aile içi tartışmalara şahit olabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.