Aslan Burcu Ekim 2022 Yorumu

3.173
Aslan Burcu Ekim 2022 Yorumu

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. Evinizin içerisinde daha mutlu ve huzurlu olacaksınız. Ailenizle aranızda sorunlar varsa bu sorunları bir an önce çözeceksiniz. Halledilmesi gereken problemler üzerine çok fazla kafa yormayın. Duygusal anlamda yenilenme yaşayabilirsiniz.

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. İş hayatınızda tahmin etmediğiniz bazı aksaklıklar söz konusu olmaya başlayabilir. Sosyal hayatınız giderek aktifleşmeye başlayacak. Yakın çevreniz ile aranızda yaşanan anlaşmazlıkları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Görüşlerinizi ve inançlarınızı sorgulayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan bu dönemde biraz uzak kalmak isteyebilirsiniz. Psikoloji ve meditasyon gibi konularla daha çok ilgilenmek isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili durumları ihmal etmemeye çalışın.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Alım – satım işleriniz ön plana çıkmaya başlayabilir. Alacak olduğunuz yeni kararlar sayesinde kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Aslan Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Yüzeysel ilişkilerden uzak duracak, partnerinizle aranızdaki bağı güçlendireceksiniz. İç dünyanızda yaşadığınız karmaşıklığı rahat bir şekilde paylaşabilirsiniz.

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Duygularınızı ifade edecek ve bunları ertelemeyeceksiniz. Tavırlarınız sayesinde sizden hoşlanan bir kişiyi ekstra etkileyebilirsiniz.

11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkinizde yeni kararlar almak önceliğiniz olmaya başlayacak. Sezgilerinizine güvenmeyi ihmal etmeyin.

Aslan Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. Yakın bir arkadaşınız ile daha öncesinden aranızda parayla ilgili sorunlar oluştu ise bunu çözmeye başlayacaksınız. Ekip çalışmaları içerisine dahil olabilirsiniz. Bir arkadaşınızdan beklenmedik bir teklif alacaksınız.

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. Yakın çevreniz ile keyifli etkinlikler gerçekleştireceksiniz. Aile içerisinde etkili kararlar alabilirsiniz.

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. Çevrenizdeki insanlardan beklentileriniz var ise bunları aktarmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. Çalışma hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunları gözden geçireceksiniz. Çalışma istediğiniz giderek artacak, yeni bir sistem kurmaya çalışacaksınız. Günlük hayatınızda yerine getirilmesi gereken işlerde de artış söz konusu olmaya başlayabilir.

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. Kariyeriniz ile ilgili yeni başlangıçlar yapmayı planlayabilirsiniz. Duygusal kararları işinizden uzak tutacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.