Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Eylül 2018 Yorumu

23.08.2018
10.960
Aslan Burcu Eylül 2018 Yorumu

ASLAN Burcu Eylül 2018 tarihinde iş hayatında birlikte çalıştığın insanlarla uyum içinde olacaksın. Hissettiğin her şeyi çevrendekilere ifade etmekte çekinmiyorsun. Aşk, ilişki, sosyal yaşamda başkalarının yaşadığı enerjilere dahil olmamaya çalış. İçine çekilmek istendiğin durumlardan uzak durmalısın. Güzel bir ilişkiye sahipsen ilişkinin enerjisini bozmamaya bak. Dost, arkadaş davetlerinde yeni insanlarla tanışıyorsun. Yanı sıra uzun süredir görmediğin insanlarla karşılaşıyorsun. Bu ay mümkün olan işleri sonuçlandıracak ve gelişmek istediğin alanlarda yol almakta hiç zorluk çekmeyeceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri değiştirmek istediğin düzen üzerine yansıyor. Bu anlamda planlı ve programlı olmalısın. Ancak bu şekilde daha büyük imkanlara sahip olabilirsin. 25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri aile ilişkilerinde aranın bozuk olduğu yakınlarınla aranın düzeleceğini işaret ediyor. Sana karşı hata yapmış birinin senden özür dilemesi söz konusu.

Aslan Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı Eylül 2018’de dinginleşiyor. Gerçekleşmesini istediğin dileklerin konusunda içinde bulunduğun şartlarda boş hayaller kurmuyor ve umutlarına sıkıca sarılıyorsun. Hiçbir duyguda ve planda gerçeğin dışına çıkmıyorsun. Oluşturmak için çaba sarf ettiğin, birlikte olmayı beklediğin kişi konusunda arınıyorsun. Karşılıksız bir aşka sahipsen bu ay bundan büyük oranda vazgeçiyorsun. Evliysen eşinle birlikte kısa bir tatile çıkmak sana son derece iyi gelecektir.

Aslan Burcu Eylül 2018 Aile ve İlişkiler

Eylül 2018’de Aslan Burcu aile ve ilişkilerinde sıkıntı olarak yaşadığın hiçbir konuyu ve mevzuyu gözünde büyütmüyorsun. Geride bıraktığın şeylerle ilgili düşünmeyeceksin. Sana yapılan yanlışların farkındasın ve herkesi kendi vicdanıyla baş başa bıraktın. Bu da geri dönüşleri beraberinde getiriyor. Bu ay ortasından itibaren belli konularda senden özür dileyen ve af isteyen insanların varlığı ile karşılaşacaksın. Gerisi sana kalmış.

Aslan Burcu Eylül 2018 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı Eylül 2018’de sinüzit ve baş ağrısından muzdarip oluyor. Yoğun ve tempolu bir sürece sahipsen o doğrultuda her fırsatta dinlenmeye özen göstermelisin. Büyük sağlık sorunları yaşamıyorsun. Varsa bağımlılıkların en ufak detaylarına kadar inecek terk etmek için çaba sarf edeceksin.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...