Aslan Burcu Eylül 2020 Yorumu

14.186

Aslan Burcu Eylül 2020 Yorumu: Hayatınız için önemli olan konuların ne olduğuna odaklanacak ve buna göre kararlar alacaksınız.

Aslan Burcu Eylül 2020 Yorumu

6 Eylül 2020 tarihinde Venüs sizin burcunuza geçiş yapacak aşk ve parayla ilgili konularda şansınız artacak. Uzun zamandan beri gelmesini beklediğiniz bir para varsa bu para elinize geçebilir ve bu sayede rahat edebilirsiniz. Platonik olarak içinizde yaşatmış olduğunuz bir aşk varsa bu kişinin de aslında size karşı bişeyler hissettiğini duyabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için aceleci davranmamalı alacağınız kararların üzerine biraz düşünmelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve sizin arkanızdan iş çeviren kişilere güzel bir ders vereceksiniz ve etrafınızdaki insanlara kim olduğunuzu kanıtlayacaksınız. Hafife alınmaması gereken bir karakter olduğunuzun farkına varacaklardır.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek ve işinizi ilgilendiren olumlu haberler alabilirsiniz. İşinizi ilgilendiren bir nedenden dolayı şehir dışına gitme fırsatı elde edebilirsiniz.

Aslan Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu

Özel hayatınızda daha fazla bazı konuları tolerans edemeyeceğinizi düşünebilirsiniz. Siz hiçbir zaman kafanıza göre davranmadınız, her zaman düşünerek hareket etmeye çalıştınız ve artık partnerinizde bu şekilde davranmasını istiyor olabilirsiniz. Kendinizden daha fazla ödün vermek istemeyecek ve topu karşı tarafa atmak isteyeceksiniz. Bu ay partneriniz size karşı olan davranışlarını inceleyecek ve ileriye dönük ciddi kararları ona göre alacaksınız.

Aslan Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler

Aileniz ile aranızdaki kırgınlığı yok etmek için size yakın olan bir kişiden destek isteyebilirsiniz. Siz farkına varmasınızda akrabalarınız arasından bir kişi sizin ve ailenizin arasına giriyor bu ay bunun farkına varabileceksiniz. Kurmuş olduğunuz cümleleri amacından çıkararak çarpıtan veya hiç söylemediğiniz şeyleri söylemişsiniz gibi aktaran bu kişiye anlayacağı bir ders vermek isteyebilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz bir arkadaşınız varsa onunla görüşme fırsatı yakalayacaksınız.

Aslan Burcu Eylül 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlığınızla ilgili konularda biraz daha kararlı olmanız gerekiyor, siz ne kadar daha sonra hallederim yada odaklanırım gözüyle yaklaşsanız da durumun bu şekilde olmayacağını anlayacaksınız. Artık daha kararlı ve yeniliklere açık bir karakteri benimsemeniz gerekebilir. Kariyeriniz için karşınıza çıkacak olan güzel fırsatlar var ve bunları en iyi şekilde değerlendirmek tamamen sizin elinizde olacak. Parasal konularda endişe yaşamamak için biraz daha kendinize işinize vermeniz gerekecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.