Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

23.08.2021
7.752

Aslan Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay koç burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında koç burcu ağustos 2021 yorumu…

Aslan Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

20 Eylül 2021 tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. İş hayatınız ile ilgili değişiklikler yapmanız gerekebilir. Daha öncesinden düşündüğünüz fakat bir türlü cesaret edipte uygulamadığınız, projeleri hayata geçirebilirsiniz. Risk almanız gereken bir dönem olacak ve risklerin karşılığını olumlu bir şekilde alabileceksiniz. Maddi anlamda biraz daha rahat edeceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni iş teklifleri de bu gündemde olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Eylül 2021 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yaptığınız işler çevrenizdeki insanlar tarafından takdir edilecek. Çok çalıştığınız ve kendinizi geliştirdiğiniz bir dönem. İş hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler de sizinle olacak.

21 Eylül 2021 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi anlamda sizi endişelendiren konular varsa bunlara çözüm bulmak isteyeceksiniz. Ödenmesi gereken bir borç sizi zor duruma sokabilir.

Aslan Burcu Eylül 2021 Aşk Yorumu

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı yapacak. İlişki içerisinde yaşadığınız sorunları çevrenizdeki insanlar fark edebilir. Partnerinizin başkalarına sorunlarınızdan bahsettiğini de anlayabilirsiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazi burcunda retro hareketine başlayacak. İlişkisi olmayanlar bu dönem en çok sizi ilgilendirecek. Yanlışlıkla da olsa geçmişte kalmış olan bir kişiyle iletişime geçebilirsiniz.

Aslan Burcu Eylül 2021 Aile ve İlişkiler

10 Eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Ailenizin bir türlü çözemediği sorunlar varsa bu sorunlara yönelik sizden yardım talep edebilirler. Ailenizin yanında olmak ve onlarla ilgilenmek manevi anlamda sizi tatmin edecek.

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak. Yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla bol bol gezerek keyif aldığınız bir dönem. Yeni tatil planlamaları yapabilir, görmediğiniz yerleri keşfedebilirsiniz.

Aslan Burcu Eylül 2021 Para ve Kariyer

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı yapacak. İş hayatınızdaki gerginlikler artık son buluyor. Beklediğiniz bir terfi varsa bunu alabilir veya maddi anlamda kendinizi daha rahat hissedeceğiniz güzel bir iş anlaşması yapabilirsiniz. Kariyeriniz açısından alacak olduğunuz kararlar önceliğiniz olacak ve fikirlerinizi sağlamlaştırmak için yeni araştırmalar içerisinde bulunacaksınız. Yeni projelerde yer alarak isminizi duyurabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.