Aslan Burcu Eylül 2022 Yorumu

3.083
Aslan Burcu Eylül 2022 Yorumu

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Kardeşleriniz ve kuzenlerinizle daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Keyifli bir şekilde zaman geçirecek, sevdiğiniz insanlarla birlikte yeni yerler keşfedeceksiniz. Duygularınızın peşinden gidecek, mümkün olduğunca mantıkı kararlar alacaksınız.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir döneme adım atıyorsunuz. Duygusallığı bir kenara bırakmalı, artık kendiniz için yeni bir döneme adım atmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi anlamda sizi bunaltan konulara yeni çözüm yolları bulmaya çalışacaksınız. Kariyeriniz için sezgilerinizi gözden geçirmek sizin için en iyisi olacak. Ruhsal anlamda sizi yoran durumları değerlendirmek isteyeceksiniz. Psikolojiye olan merakınız sayesinde sorunlarınızı halledeceksiniz.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir eğitime başlama kararı alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar varsa bunlar üzerine düşüneceksiniz. Seminerlere veya toplantılara katılabilir, yeni projeler gerçekleştirebilirsiniz.

Aslan Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. Aşk hayatınızla ilgili alacak olduğunuz kararlar sayesinde kendinizi her zamankinden daha iyi hissedeceksiniz. Duygusal anlamda sizi yıpratan durumlar her neyse bunları partnerinizle birlikte çözmek isteyebilirsiniz. Eşinizin veya sevgilinizin size yapacak olduğu bir sürpriz sayesinde de kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz.

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. Eski bir sevgilinizle tekrar iletişime geçebilir, geçmişte kalmış olan konular tekrar konuşmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

10 Eylül tarihinde 2022 Merkür, Retro yapacak. Aile içerisinde iletişim ile ilgili konularda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sizi zora sokan konularla ilgili yeni planlamalar yapmak isteyeceksiniz. Arkadaş çevrenizle aranızda ortaya çıkan sorunlar yüzünden kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Bu yüzden aranızda yer alan gerginliğin en aza indirgemeniz gerekecek.

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. İkili ilişkilerinizde sorunlar varsa eğer bunları halletmeye çalışacaksınız. Sizi kötü etkileyen kişilerle iletişiminizi kesme kararı alacaksınız.

Aslan Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

5 Eylül tarihinde 2022 Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. Parayla ilgili konularda bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Sizi olumsuz etkileyen koşullar yüzünden yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Gelirinizi arttırmak için yeni işere girebilir, bu alanlarda kendinizi geliştirebilirsiniz.

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. Ödemelerde bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Sizin için önemli olan konu her ne ise bunlara kafa yoracaksınız. Maddi anlamda biraz daha cesaretli olmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.