Aslan Burcu Haziran 2021 Yorumu

4.953
Aslan Burcu Haziran 2021 Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Sosyal çevreniz ile ilgili konular ön plana çıkacak. Ortaklaşa kullanılan bir para var ise buralarda sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde daha çok dış görünüşünüz ile alakalı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Maddi durumumuzda rahatlama yaşıyorsanız kendinize yeni eşyalar almak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Geleceğinizi güven altına almak için yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz yakın bir arkadaşınızla görüşebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminize daha çok dikkat edecek ve yanlış anlaşılmalardan kaçacaksınız.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kariyerinizi ilgilendiren bir durum ile ilgili yarın bırakmış olduğunuz bir konuyu tam anlamak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle aranızda var olan sorunlarınıza çözüm bulmayı tercih etmeye bilirsiniz. Bu dönemde daha çok kendi istekleriniz doğrultusunda ilerleyerek ve fevri çıkışlar da bulunabilirsiniz.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. İlişkiniz yoksa yeni başlayacak olduğunuz bir ilişki manevi anlamda sizi tatmin etmeyebilir. Sizi daha çok anlayan ve empati kurabilen bir kişiye İhtiyacınız olduğunu anlayacaksınız.

Aslan Burcu Haziran ıs 2021 Aile ve İlişkiler

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. Yakın bir arkadaşınızla aranızda küçük bir nedenden dolayı tartışma çıkabilir. Bu durumu düzeltmek için onunla konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. Ailenizin sizden gizlemiş olduğu bir konu açığa çıkabilir. Özellikle arkanızdan konuşan ve sizin kötülüğünüzü isteyen kişilere karşı net bir tavır alabilirsiniz. bu durumlar sizi ne kadar üzse de işin sonunda doğru bir karar aldığınızı anlayacaksınız.

Aslan Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. İş hayatınızda ani değişikliklerden dolayı bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İşinizin size uygun olmadığını düşünüyorsanız yeni bir yere başvurabilir veya güzel bir iş teklifi de alabilirsiniz.

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizle ilgili güzel bir adım atmak için yaratıcı bir projeye başvurmak isteyebilirsiniz. Çalışma motivasyonunuzu olumsuz etkileyen durumları elinizden geldiğince yok etmeye çalışacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.