Aslan Burcu Haziran 2022 Yorumu

4.114
Aslan Burcu Haziran 2022 Yorumu

14 Haziran 2022 tarihinde Mars ve Kiron kavuşum içerisinde olacak. İşiniz ve kariyerinizle ilgili daha fazla düşünebilir, olaylara gerçekçi bir boyutta yaklaşmaya çalışabilirsiniz. Yöneticilerinizle sorunlarınız varsa bunları çözmeye çalışacaksınız.

21 Haziran 2022 tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Duygusal anlamda kafanızı karıştıran konular var ise bunları bir an önce çözmek öncelikleriniz arasında yer almaya başlayacak.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Haziran 2022 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yurtdışı veya şehir dışı ile ilgili seyahat planlamaları yapmak isteyebilirsiniz. Yalnızsınız farklı kültürden insanlarla bir tanışabilir, hoşunuza giden bir kişiyle ilişkinizi ilerletme düşüncesi içerisine girebilirsiniz.

29 Haziran 2022 tarihinde Yengeç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. Kontrolünüzün dışında gerçekleşen olaylar var ise bunları mümkün olduğunca sakin bir şekilde ele almaya çalışmalısınız. Bakış açınızı giderek değiştirecek, bilinçaltınızdaki durumları temizlemeye çalışacaksınız.

Aslan Burcu Haziran 2022 Aşk Yorumu

4 Haziran 2022 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. Aşk hayatınızla ilgili uzun vadeli planlar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. İlişkinizde mutlu değilseniz ani bir ayrılık kararı almak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı partnerinizle paylaşmak isteyeceksiniz.

12 Haziran 2022 tarihinde Venüs ve Uranüs Boğa burcunda Kavuşum içerisinde olacak. Aşk hayatınız üzerine yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi hazır hissettiğiniz bir döneme adım atıyorsunuz.

Aslan Burcu Haziran 2022 Aile ve İlişkiler

13 Haziran 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, sohbet ederek keyif alabilirsiniz. Sosyalleşecek ve yeni insanlarla tanışmaktan oldukça mutlu olacaksınız.

23 Haziran 2022 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Ailenizle aranızdaki sorunları çözdükten sonra sosyal hayatınızla ilgilenmeye başlayacaksınız. Yeni biriyle tanışabilir, bu kişiyle güzel bir arkadaşlık kurabilirsiniz.

Aslan Burcu Haziran 2022 Para ve Kariyer

1 Haziran 2022 tarihinde Merkür Satürn ile kare açı yapacak. İş ve kariyerinizle ilgili düşünceler içerisine girebilir, olayları gerçekçiliğe dayandırarak yeni adımlar atmaya çalışabilirsiniz. Yöneticilerle aranızda ufak tefek sorunlar çıkabilir.

3 Haziran 2022 tarihinde Merkür Boğa’da düzelecek. İş hayatınızda aksaklıklar ve gecikmeler var ise bunları yavaş yavaş geride bırakmaya başlıyorsunuz. Kendiniz için önemli kararlar almadan önce biraz daha sakin adım atmaya odaklanmalısınız.

28 Haziran 2022 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak. Ortak bir para ile ilgili konu aklımızı karıştırma yetebilir. Yanlış anlaşılmalar var ise bu durumlara gidermeye çalışacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.