Aslan Burcu Kasım 2016 Yorumu

34.120
Aslan Burcu Kasım 2016 Yorumu

Aslan Burcu Kasım 2016 tarihinde her konuda cesur davranıyor. Ortak işlerinizde ve aşk hayatınızda tavize yer vermeyeceksiniz. Risk almaktan çekinmediğiniz bu zamanlarda yüksek oranda başarı elde ediyorsunuz. Yaşayacağınız kayıplar umurunuzda olmayacak. Özel hayatınızda gizlilik önem kazanıyor. Yaşantınızı profesyonel şekilde yürütecek, size zarar veren tüm oluşumları terk edeceksiniz. 14 ve 15 Kasım yeni başlangıçlar için uygun tarihler. Finansal anlamda dikkat etmeniz gereken zamanlar 1 Kasım, 23 ve 24 Kasım. İş hayatınızda yaşanan her tür aksaklık sizi bir sonraki adım için hırslandırıyor. Eğitim hayatı olan aslanlar yurt dışı eğitimi düşüncelerini bu ay içinde gerçekleştirebilirler.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunay sizi biraz zorlayabilir. Dolunay zamanlarından en fazla etkilenen burçlar arasındasınız. Bu nedenle her dolunay aslan burcunda bir iz bırakıyor. Yaşanan zorluklar ve ayrılıklar bu döneme denk geliyor. Kontrolünüzü kaybetmemeye gayret edin. 29 Kasım 2016 Yeniay ile tüm olumsuzluklar son buluyor. Kasım ayını güzel gelişmelerle kapatıyorsunuz.

Aslan Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı

Aslan Burcu Kasım 2016 aşk hayatı inişli çıkışlı ilerliyor. Kararlı olmanıza rağmen içinizdeki merhamet duygusu sizi bazı konularda aynı hataya düşmeye zorlayabilir. Güveninizi sarsan karşı cinse birden fazla şans vermek yıpranmanıza sebep olabilir. Özel yaşantınızda özellikle ay ortasında dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılabilecek sözler sarf etmeden önce iyi düşünün. Aslan burcu aşk hayatı göz önünde olmaktan çıkıyor ve daha arka planda yaşanmaya başlıyor.

Aslan Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 Aslan Burcu aile ve ilişkilerinde bazı gerçeklerle yüz yüze geliyor. Aile büyüklerinizden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili yaşayacağınız hayal kırıklıkları içinizde kapanmanıza neden oluyor. En yakın arkadaşlarınızın zor zamanlarınızda size olan desteği ise, manevi değerler üzerine bazı düşüncelerinizin değişmesine neden oluyor.

Aslan Burcu Kasım 2016 Sağlık

Kasım 2016 Aslan Burcu sağlığı gayet iyi ilerliyor. Ancak stresten uzak durmayı başarabildiğiniz sürece. Fiziksel ağrılarınız ön planda. Özellikle sırt ve bel ağrılarınız artabilir. Artan iş temposuyla birlikte daha fazla uykuya ve dinlenmeye ihtiyaç duyacağınız bir zamandasınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.