Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
12.677
Aslan Burcu Kasım 2018 Yorumu

ASLAN Burcu Kasım 2018 tarihinde kendini her anlamda yenilemeye devam ediyorsun. Hayatı daha ağırdan alacaksın. Atacağın hiçbir adımda acele etmiyorsun. Kendine ve düzenine verdiğin önem artıyor. Maddiyatı diğer duyguların önüne koyarak yaşamını buna göre yeniden şekillendirmek isteyebilirsin. Sana ve fikirlerine değer vermeyen insanları sen de ciddiye almıyor hatta görüşmüyorsun. Önceliklerin değişiyor. Aşk hayatında ön yargılısın. Deneyimlerine dayanarak yaşıyorsun. Şu an yaşadığın bazı şeylerin nereye varacağını kestirebilecek yetenektesin. Hislerine her zamankinden daha fazla güveniyorsun. Kazancında büyük değişimler yok. Ancak bu ay daha tutumlu ve dikkatlisin. Gereksiz yatırım ve harcamalardan uzak duruyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile kendine yeni hedefler belirliyorsun. Üzerinde durduğun bir konuda hırs ve azimle ilerlemeye devam edecek, bu dönemde daha fazla zaman ayıracaksın. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile beklemeye sabrın olmayan bir konuyu kestirip atabilirsin. Özel hayatınla ilgili dikkatli olman gereken zamanlar. İlişkinde ayrılık noktasına gelebilirsin.

Aslan Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de arzu ve isteklere dayalı ilerliyor. Duygularına her zamankinden fazla önem veriyorsun. Sevgiden önce güvenmek ve saygı duymak istiyorsun. Belirsizliklere isyan edeceksin. İlişkin varsa partnerinin çekimser ve gizemli bazı davranışlarına kafayı takabilirsin. Ancak bu yönde büyük tartışmalar yapmak sana göre değil. O nedenle iletişimle halledemediğin noktada birlikteliğine son verebilirsin. Ay ortasına kadar belirsiz ilerleyen bu durum ay sonunda netleşiyor. Evliliklerde aşktan çok arkadaşlık hüküm sürüyor. Çiftler bu ay kendi kişisel alanlarında daha fazla vakit geçirmek istiyor. Bekar Aslan Burcu aşk hayatında bu ay aktif ve eğlenceli günler var. Birden fazla yakınlaşma yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de Aslan Burcu aile ve ilişkilerinde yeni saptamalarda bulunuyor. Sana hitap etmeyen kişileri akraban bile olsa listenden atıyorsun. Sosyal ortamlarda uzak durduğun insanlar var. Bu yönde mesafeni korumaya devam edeceksin. Bazıları seni kendini beğenmiş olarak görse de sen kendi alanında gayet mutlusun. Seviyesiz insanlarla seviyesiz muhabbetlere dahil olmuyorsun. Arkandan konuşulan ve kulağına gelen dedikodulara tepkin oldukça sakin. Çevrendekiler seni hem kıskanıyor hem de takdir ediyor. Aile büyüklerinden alacağın bir haberle ay sonuna doğru bir seyahate çıkacaksın.

Aslan Burcu Kasım 2018 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı Kasım 2018’de oldukça iyi görünüyor. Spora ve dinlenmeye yeterince zaman ayıramayabilirsin. Fiziksel olarak çok sağlıklısın ama ruhsal anlamda bazen zorlanıyorsun. Onu da sevdiğin şeyleri yaparak geçiştireceksin. Her konuda gerçekçi olman daha huzurlu ve stresten büyük oranda uzak kalmanı sağlıyor. Alerjik reaksiyonlara karşı biraz daha dikkatli olursan büyük sıkıntılar yaşamazsın.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...