Aslan Burcu Kasım 2020 Yorumu

7.854
Aslan Burcu Kasım 2020 Yorumu

Sizin için biraz daha zor süreçler başlıyor diyebiliriz. Özellikle bu ay içerisinde alacak olduğunuz kararlar arasında kalabilir ve başkalarını söylemlerinden çok fazla etkilenebilirsiniz. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğü bu kadar önemli olmamalı ve sadece kendi düşüncelerinizi odaklanmaya çalışmalısınız. Yakın çevrenizden bir kişinin ihaneti ile karşılaşabilir ve bu yüzden güveniniz fazlası ile yok olabilir. Siz herkesi aynı şekilde değerlendirmemeye çalışın ve insanların ikinci bir şansı hak ettiğini unutmayın.

Yeniay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

15 Kasım 2020 tarihinde Akrep burcunda Yeniay gerçekleşecek, iş yerinizde veya aynı işi yaptığınız bir kişiyle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sorunları yok etmek için yapmanız gereken birbirinize açık bir şekilde konuşmak olacaktır.

30 Kasım 2020 tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek, maneviyatınız giderek güçleniyor. Bu yüzden sizden destek isteyen insanlara elinizden geldiğince destek verebileceksiniz.

Aslan Burcu Kasım 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız ile ilgili ciddi adımlar atmadan önce kendinizden ve partnerinizden emin olmalısınız. Bugün ani bir şekilde verdiğiniz kararlar sizi İleride pişman edebilir. Çocuklarınız varsa onların sorunlarıyla yoğun bir şekilde sadece siz ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu durum sizi bunaltabilir. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise bu ay içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak size biraz uzak kalacak ve yalnız kalmayı tercih edeceksiniz.

Aslan Burcu Kasım 2020 Aile ve İlişkiler

Yakın çevrenizde destek beklediğiniz fakat bu desteği göremediğiniz bir kişi var. Bu kişiyle açık bir şekilde konuşarak duygularınızı ifade etmek isteyeceksiniz, kırıldığınız noktaları ona net bir şekilde aktaracaksınız. Aile içerisinde mal veya miras ile ilgili konular varsa bu konular daha çok gündeme gelebilir ve bu yüzden kısa bir hukuksal sürece de başvurmak zorunda kalabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa onlarla ilgilenmek zorunda kalabilir ve onların eğitim süreçlerine ya destekte bulunmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Kasım 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyerinizde sizi endişelendiren bazı noktalar var bu noktaların üzerinde durmak sizi aydınlatacaktır. Fakat zaman zaman bu durumlarda kaçış noktası arayabilir ve biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Karşınıza yeni iş fırsatları çıkıyor ama bunları en iyi şekilde değerlendirmek sadece sizin elinizde. Yeni bir iş mi istiyorsunuz ya da mevcut olan işinizi daha da düzene sokmak mı istiyorsunuz, bu konuda bir karar almanız gerekebilir. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa eğer bunun üzerine gitmeli ve ihmal etmemeye çalışmalısınız, aksi halde olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.