Aslan Burcu Kasım 2022 Yorumu

3.802
Aslan Burcu Kasım 2022 Yorumu

18 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Venüs ile kavuşum içerisinde olacak. Yeni planlar yapacak, çıkmak isteyecek, gezmek isteyecek ve arkadaşlarınızla bir araya gelmeye çalışacaksınız. Eğlence anlayışınız bu dönemde biraz daha değişebilir. Kendinizi farklı alanlarda dahil etmeye çalışabilirsiniz. Aşk hayatınızda kendinizi iyi bir şekilde ifade edecek, partnerinizle de sorunlarınızı sağlıklı bir şekilde konuşarak çözeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Kasım 2022 tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Riskli bir tutulma olduğu için iş hayatında beklenmedik gelişmeler, krizlere neden olabilir. Ani karar vererek işten ayrılabilir veya mevcut olan işinizde farklı bir yöne gitmek isteyebilirsiniz. İlişkinizde sorun yaşıyorsanız ve ayrılmayı düşünüyorsanız boşanma gibi süreçler söz konusu olabilir.

24 Kasım 2022 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir işe başlayabilir, karşınızdaki kişinin düşüncelerini objektif bir şekilde anlamaya odaklanabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili olumlu haberler alabilir, iş ve sosyal hayatınızda daha çok ön plana çıkabilirsiniz.

Aslan Burcu Kasım 2022 Aşk Yorumu

22 Kasım 2022 tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızdaki sorunlar giderek geride kalıyor. Kendinizi iyi hissedecek, sorunlarınızı karşılıklı bir şekilde çözeceksiniz. Sizin için neyin önemli olup olmadığına dair yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkinize karşı sizi dolduruşa getiren bir kişiyi bu dönemde partnerinizle birlikte rahatlıkla tespit edeceksiniz. İlişkisi olmayanlar i̇se ilişkiye başlayacak ve bu ilişkide kendinizi oldukça iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Aslan Burcu Kasım 2022 Aile ve İlişkiler

16 Kasım 2022 tarihinde Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. Çocuklar var ise onlarla daha fazla ilgilenecek, ruhlarını besleyecek olan sanat ve edebiyat gibi alanlara yönlendirme yapmaya çalışacaksınız. Ailenizle birlikte hayatınızın tadını çıkaracak, güzel vakit geçireceksiniz.

24 Kasım 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. Yakın bir arkadaşınızla geçmişten gelen problemleri karşılıklı şekilde oturup konuşmak isteyeceksiniz. Anne veya babanızın hayatında maddi zorluklar var ise onlara bu dönemde yardımcı olacaksınız.

Aslan Burcu Kasım 2022 Para ve Kariyer

17 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak. Yeni şeyleri merak edecek ve sosyalleşmekten keyif alacağınız bir dönem olacak. Kariyerinize yenilikler katmak için çevrenizdeki insanlardan destek alacaksınız. Yüzeysel iş ilişkileri zaman zaman canınızı sıkmaya başlayabilir.

8 Kasım 2022 tarihinde Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşum içerisinde olacak. İşinizi geliştirmek ve yeni maddi kapılar bulmak için seminerlere katılabilirsiniz. Maddi durumunuzdaki belirsizlik bu dönem içerisinde giderek yok olmaya başlayacak. Yasal süreçlerle alakalı konular gündeme gelebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.