Aslan Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

3.852
Aslan Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

27 Mart 2022 tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Hayatınızda sürekli devam eden durumlardan sıkıldığınızı düşünebilirsiniz. Kendinizi mutsuz hissediyorsanız bununla ilgili yenilikler yapmak isteyeceksiniz.

3 Mart 2022 tarihinde Mars, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşacak. Geleceğinizle ilgili endişelendiğiniz konular hakkında yeni kararlar alabilirsiniz. Duygusal olarak size ağır gelen konuları hayatınızdan uzaklaştırmak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumunda güzel iyileşmeler söz konusu olabilir. İş yerinizde yaşamış olduğunuz aksilikleri yavaş yavaş geride bırakmaya başladığınızın farkına varacaksınız. Yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız.

18 Mart 2022 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi durumunuzda yüzünüzü güldürecek olan bir zama söz konusu olabilir. İşinizle ilgili terfi alabilir, yeni bir işe geçiş yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Mart 2022 Aşk Yorumu

6 Mart 2022 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerde yaşayacak olduğunuz mutluluk sayesinde hayat enerjinize geri kavuşabileceksiniz. Sevginizi olabildiğince göstermeye çalışacaksınız.

6 Mart 2022 tarihinde Mars Kova burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte daha çok zaman geçirecek, bol bol gezmeye çalışacaksınız. Gereksiz yere ortaya çıkan tartışmalardan olabildiğince uzak durmaya çalışacaksınız.

Aslan Burcu Mart 2022 Aile ve İlişkiler

2 Mart 2022 tarihinde Merkür ve Satürn Kova burcunda kavuşum yapacak. Ailenizle birlikte yapacak olduğunuz etkinlikler, sizi motive etmeye yetecek. Anne veya babanızın sorunlarına yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Ruhsal olarak kendinizi desteklenmiş hissedeceksiniz.

5 Mart 2022 tarihinde Güneş ve Jüpiter, Balık burcunda kavuşacak. İkili ilişkilerde yaşamış olduğunuz iletişim sıkıntısı arkadaşlığınızı da olumsuz bir şekilde etkileyebilir.

Aslan Burcu Mart 2022 Para ve Kariyer

10 Mart 2022 tarihinde Merkür, Balık burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Ödenmesi gereken borçlar para bunların üzerine duracaksınız. Özellikler almayı planladığınız bir para varsa bununla ilgili güzel bir haber alabilirsiniz.

18 Mart 2022 tarihinde Neptün, Kuzey ay düğümü ile sekstil açı yapacak. Kariyerinizle ilgili yenilikler kapıda olacak. Ortaklıklı yürütülen işler hakkında tahmin etmediğiniz aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Farkındalığınız artacak, yeni yollar keşfetmeye başlayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.