Aslan Burcu Mart 2023 Yorumu

2.995
Aslan Burcu Mart 2023 Yorumu

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Kariyer ile ilgili hızlı kararlar almamalısınız. Duygusal tavırlardan uzak durmalı, daha çok mantığınızla hareket etmelisiniz.

26 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Kiron, Koç burcuna geçiş yapacak. Günlük işlerde yapılması gereken işlerde ufak tefek aksilikler oluşmaya başlayabilir.

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Sağlığınızla ilgili tedbir almak isteyebilirsiniz. Beslenme şeklinize dikkat edecek, daha sağlıklı olmak için elinizden geleni yapacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kariyerle ilgili konularda hızlanmalar söz konusu olmaya başlayacak. Parayla ilgili üstlerle problemler yaşayabilirsiniz. Söylemlerinize biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yurt dışı ile bağlantılı işlerde yeni kapılar açılabilir. Eğitim hayatınız ile ilgili alacak olduğunuz kararlar ileride sizi mutlu edecek şekilde karşınıza çıkacak. İşinizle ilgili alacak olduğunuz kararların arkasında durmaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

23 Mart 2023 tarihinde Plüton, Kova burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerde vermiş olduğunuz kararlar var ise bu kararları biran önce hayata geçirmelisiniz. İlişkinize zarar vermeye çalışan kişiler var ise bu kişileri hem kendinizden hemde partnerinizden uzaklaştıracaksınız.

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Enerjinizi ilişkilere karşı yöneltmelisiniz. İlişkiniz yok ise yeni başlangıçlar yapmak sizin için bu dönemde oldukça önemli olacak. Partneriniz ile birlikte almış olduğunuz kararları hayata geçirirken biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. Aile ile ilgili konularda hızlanmalar ile karşılaşacaksınız. Duygusal açıdan sizi zorlayan durumlar varsa ise bu konuları birlikte konuşarak aşmak isteyeceksiniz. Kardeşlerle ilgili alacak olduğunuz kararlar size iyi gelecek. Onlara daha çok zaman ayırmak manevi anlamda sizi destekleyecek.

28 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşacak. Geleceğeniz ile ilgili konuları size yakın olan bir kişiyle detaylı bir şekilde paylaşmak isteyeceksiniz. İşin içerisinden çıkamadığınız durumlar varsa ise bunlara çözüm bulacaksınız.

Aslan Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

3 Mart 2023 tarihinde Merkür, Balık burcuna geçiş yapacak. Parayla ilgili konularda neler yapıp yapmadığınızı anlayacağınız bir süreç olacak. Kredi çekme, borç alma gibi durumlarınız varsa hesabınızı en iyi şekilde yapmaya özen gösterin.

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızla ilgili alınması gereken ciddi kararlar karşınıza çıkacak. Yeni bir işe başlamak gibi düşünceniz varsa bunun için planlamalar yapacaksınız.

17 Mart 2023 tarihinde Venüs, Boğa burcuna geçiş yapacak. Kariyerde hızlı bir ilerleme göreceksiniz. Bu sayede maddi anlamda güçleneceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.