Aslan Burcu Mart Yorumu

23.385
Aslan Burcu Mart Yorumu

23 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması hayatınızda önem arz eden altı aylık bir sürece işaret ediyor. Ay “kadersel” temalı olayları hayatımıza çeken bir yapıdır. Bu sebeple tutulma esnasında mutlak kader denen değişmez bazı yasaları harekete geçirir. Düşünceleriniz çevreniz tarafından yanlış anlaşılacak. İletişim biçiminiz değişime uğrayacak. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili bazı sorunlar açığa çıkacak.

Ay duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Şüphe, takıntı ve güvensizlik hissiyle oluştuğunu düşündüğünüz her şeyin gerçek olduğuna şahit olacaksınız. Olumsuz düşünmeyi bırakmanız gerektiğini öğrenme zamanı geldi.

9-17 Mart arası yeni ay etkisiyle kredi, ölüm, miras, nafaka, alacaklar, borçlar, ödemeler ve başkalarından gelecek parasal kaynaklar konusunda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Eş ya da ortağınızın desteğini görebilirsiniz. Sponsorluk, burs ya da destek arayışında olan Aslanlar yeni ay enerjisini iyi değerlendirmeli.

İş arayanlar CV’nizi şirketlere gönderin; zira uzun süredir beklediğiniz, hayalini kurduğunuz bir işe başlayabilirsiniz. Parasal konularda kredi, taksit, ödeme planı yapabilirsiniz.

13-27 Mart arası cinsel enerji ve libidonuz çok yükselecek; Eğer yalnızsanız insanlar size mıknatısmışsınız gibi çekilecek.

Hamile olanlar bu dönemde temkini elden bırakmasın! Çocuğu olan Aslanlar çocuklarınızla ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. Bu dönemde ilişkinizde şüphe, kıskançlık ve takıntı yaşamanız olası. Olumsuz düşünceleri kafanızda fazla büyütmeden karşınızdakiyle iletişim kurmayı denemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.