Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Mayıs 2019 Aylık Yorum

24.04.2019
15.622

ASLAN Burcu Mayıs 2019’da cesursun. Öz güvenin yükselişe geçiyor. Her ne yapıyorsan çok iddialı ve işinde dürüstsün. En yoğun çalışma zamanlarından birine adım atıyorsun. Aniden ortaya çıkan bir sorunu büyük bir ustalıkla çözeceksin. Uzun süredir görmediğin ve görmeyi arzu ettiğin birini göreceksin. Birlikte uzun uzun vakit geçireceksiniz. Kazancın belirgin şekilde artacak. Hatta birikim yapmaya başlayacaksın. Yatırımlardan bir süreliğine uzak durmalısın.

Aslan Burcu Mayıs 2019 Aylık Yorum

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Mayıs 2019 Boğa Yeniayı etkileri ile akılcı hareket ediyorsun. Her konuda iş birliği yapacak, konu ne olursa olsun kazanan sen olacaksın. 19 Mayıs 2019 Akrep Dolunayı etkileri sende duygusallık yaratıyor. Bazı şeylere fazla anlam yüklediğini fark edeceksin. Rest çekeceğin bir durumla ilgili inanılmaz gelişmeler seni bekliyor olacak sevgili Aslan Burcu.

Aslan Burcu Mayıs 2019 Aşk Yorumu

Aslan Burcu Aşk Hayatı Mayıs 2019’da uyumun dibine vuracak. Sevgilin varsa ya da evliysen elinden geldiğince uyum sağlayacak, sevdiğini ve sevildiğini derinden hissedeceksin. Her şeyin ötesinde her ne olursa olsun sen sevecek, bunu söz ve davranışlarınla hissettireceksin. Yaşadığın şey bir gün bitecekse ben elimden geleni yaptım diyebileceksin. Ne olacağı, eni sonu umurunda olmayacak. Hayatında biri yoksa ani bir beraberlik başlayabilir. Aşık olmaya meyilli olacaksın.

Aslan Burcu Mayıs 2019 Aile ve İlişkiler

Aslan Burcu Mayıs 2019 aile ve ilişkilerinde çaba sarf ettiğin şeylerin nasıl da boş olduğunu fark edeceksin. Çevrenle, arkadaş ve dostlarınla olan uyumu ailenle sağlayamıyorsun. Manevi olarak en yakın akrabalarının bile en uzağındasın. Çok da takılmıyor, umursamıyorsun. Belki de böylesi daha iyi diyerek geçiyor, şartları zorlamıyorsun.

Aslan Burcu Mayıs 2019 Sağlık

Mayıs 2019’da Aslan Burcu sağlığı çok iyi olacak. İyi ama hep yorgunsun. Genel olarak sağlığının değerini biliyorsun. Bunun karşılığında da her zaman çabuk toparlanıyorsun. Düzenli uyku, iyi beslenme ve basit egzersizlerle sağlığını daha güçlü hale getirebilirsin. Aşırı çalışarak bedenine yüklenmemeye gayret etmen gerekiyor.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.