Aslan Burcu Mayıs 2020 Yorumu

6.106

Farkındalığınız artıyor, size karşı yapılan haksızlıkları cevapsız bırakmayacaksınız.

Aslan Burcu Mayıs 2020 Yorumu

11 Mayıs tarihinde Satürn Kova burcuna geçiş yapacak ve arayışta olacağınız bir dönem olacak. Kendinizi güvende hissetmek için insanlara karşı olan düşünce yapınızı değiştirebilirsiniz. Ne istediğinizin farkında olacaksınız ve bunlara ulaşmak için kendinize bir yol haritası çıkartacaksınız.

28 Mayıs tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak ve kendi iç sesinize güvenecek ve ona göre adımlar atacaksınız. Çevrenizde duygularınızı küçümseyen kişiler varsa onlara küçük bir ders verebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yapmanız gereken işleri sıraya koyacak ve sorumluluklarınızı teker teker yerine getirmeye çalışacaksınız. Her anlamda ne istediğinizi bilecek ve bunlara sahip olmak için adımlar atacaksınız.

22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve toplum için faydalı bir kaç projenin içerisinde yer almak isteyebilirsiniz. İç sesinizi ve duygularınıza odaklanarak size iyi gelmeyen şeylerden uzak duracaksınız.

Aslan Burcu Mayıs 2020 Aşk Yorumu

13 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve ilişkinize içerisinde sorun çıkarak kişi siz olabilirsiniz. Düşüncelerinizi partnerinize dayatmaya çalışabilir ve aranızda sorun yaratabilirsiniz. Karşı tarafa da bir şans vermeli ve onun düşüncelerini önemsediğinizi hissettirmelisiniz. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise hiç beklemediğiniz birinden süpriz bir itiraf alabilirsiniz. Bu kişi sizi olumlu anlamda değiştirecek ve pozitif düşünce yapısına sahip olacaksınız.

Aslan Burcu Mayıs 2020 Aile ve İlişkiler

12 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor ve aile içerisinden oldukça basit konulardan sorunlar çıkabilir. Zaman zaman gergin bir ruh haline bürünseniz de sabrınız sayesinde bu sorunları aşabilme fırsatı elde edeceksiniz.

13 Mayıs tarihinde Mars Balık burcuna geçiş yapıyor ve arkadaşlarınızla aranızda geçen konuşmalarda kendinizi ispat etmek isteyebilirsiniz. Her ne kadar haklı olsanızda bunu illa da bu durumu ispatlamaya çalışmanıza gerek yok.

Aslan Burcu Mayıs 2020 Sağlık ve Kariyer

14 Mayıs tarihinde Jüpiter Oğlak burcuna geçiş yapacak ve iş yerinizde patronlarınız varsa onlarla rekabet içerisine girmek isteyebilirsiniz. Bu durum pozisyonunuzu riske atabilir bu yüzden olabildiğince rekabet halinde olma düşüncesini aklınızdan çıkarmalısınız.

20 Mayıs tarihinde Güneş İkizler burcuna geçiş yapacak ve psikolojik olarak bazı sorunlarınız olabilir. Bu durumu düzeltmek için biraz içinize yönelmeli ve affedemedeğiniz kişiler varsa bunları affetmenin yollarını aramalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.