Aslan Burcu Mayıs 2022 Yorumu

3.346
Aslan Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Gidecek olduğunuz seyahatlerde iyi vakit geçirebilir, yeni şeyler öğrenmekten keyif alabilirsiniz. Yabancılarla bir araya gelecek, güzel dostluklar kurabileceksınız.

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter koç burcuna geçiş yapacak. İlginizi çeken konular hakkında araştırmalar gerçekleştirecek, kurslara ve eğitimlere katılacaksınız. İmkanınız var ise yurt dışına çıkma gibi bir düşünce içerisine girebilir, seyahat planlamaları gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay Tutulması ve Dolunay gerçekleşecek. Şehir veya ülke değişikliği gibi konular gündeminizde yer almaya başlayabilir. Aynı zamanda evden taşınma veya evin içerisinde oluşacak olan tamir tadilat işleri hızlanmaya başlayabilir. Aileyle alakalı konu var ön plana çıkacak, aile büyükleri ile ekstra ilgilenmeniz gerekecek.

30 Mayıs 2022 tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Arkadaşlarla birlikte bol bol seyahat etmeye çalışacaksınız. Grup çalışmalarına katılabilir, yeni etkinlikler deneyimleyebilirsiniz.

Aslan Burcu Mayıs 2022 Aşk Yorumu

28 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte ortak iş yapıyorsanız, bununla ilgili karşınıza çıkan problemleri halletmeye çalışacaksınız. İşle ilgili yeni konuşmalar gerçekleştirebilir, ilişkiye olan faydasını görebilirsiniz.

1 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Venüs Balık burcunda kavuşacak. Eşinizle veya sevgilinizde aranızda kıskançlığa neden olan konuları konuşmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar bu dönem içerisinde jüpiter’in üzerinizdeki etkisi sayesinde sizi heyecanlandıracak bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Aslan Burcu Mayıs 2022 Aile ve İlişkiler

10 Mayıs 2022 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro yapacak. Eski dostlarla ve arkadaşlarla buluşabilir, geçmiş günlerde yaşamış olduğunuz anıları konuşabilirsiniz. Ailenizle aranızda iletişimden kaynaklı anlaşmazlıklar söz konusu olabilir, bu yüzden konuşmalarınıza dikkat etmemiz gerekebilir.

25 Mayıs 2022 tarihinde Mars Koç burcuna geçiş yapacak. Şehir dışına veya yurt dışına seyahatler gerçekleştirebilir, buralarda yeni dostluklar edinebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin yasal meselelerini konuşacak, pratik çözüm yolları bulmaya çalışacaksınız.

Aslan Burcu Mayıs 2022 Para ve Kariyer

3 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Mars Sekstil açı oluşturacak. Kariyeriniz ve işiniz için yeni yatırım alanları keşfedebilir, bu alanlara belli harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. Para ile ilgili konularla daha çok uğraşacaksınız.

23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür Boğa burcunda retro hareketine başlayacak. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz aksaklıklar ve gecikmelerden dolayı projeleri yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Hedeflerinizi gözden geçirmeli, planlarınız dahilinde olmayan durumları toparlamaya çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.