Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Nisan 2018 Yorumu

16.03.2018
14.760
Aslan Burcu Nisan 2018 Yorumu

ASLAN Burcu Nisan 2018 ile birlikte hayatın ve düşüncelerin daha iyi bir hal alıyor. Seni zorlayan tüm etkileri neredeyse yok ettin. Geleceğe dair planlarından kimseye bahsetmemeye bak. Önemli derecede tutkun olduğun bir işte ilerleyeceksin. Büyük bir maddi rahatlama geliyor. Varsa eşinin veya ailenin mallarından biri elden çıkarılıyor. Sana düşen pay hayatını değiştirebilecek büyüklükte. Önümüzdeki süreçte yeni bir yaşama kendini hazırlayabilirsin. Sevmek ve sevilmek adına tatmin olacağını söyleyebiliriz. Zaman zaman çıkan ufak tartışmalara takılmıyor, büyütmüyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Burcu Yeniayı etkileri zorlayıcı durumları ortadan kaldıracak yeni imkanlar yaratıyor. Sağlık sorunu yaşayan Yengeç Burcu iyileşme sürecine giriyor. 30 Nisan 2018 Akrep Burcu Dolunayı etkileri sende güzel duygular yaratıyor. Bu dönemde kendini biraz yorgun hissetsen de olanlar ve olabileceklerin etkisiyle keyiflisin. Olumsuzlukların gözle görünür şekilde senden uzaklaştığına şahit olacaksın.

Aslan Burcu Nisan 2018 Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı Nisan 2018 tarihinde tam farkındalığa ulaşıyor. Sorun yaratan şeyleri dert etmeyi bırakarak çare üretiyorsun. Tartışmalarda yer almamaya özen göstereceksin. Hayatının dönüm noktası sayılabilecek bir aşkın içinde yer alabilirsin. Kalbini önemsiyor, inandığın şeyler uğrunda fedakarlıklar yapıyorsun. Evliliklerde iyi yönde yaşanan gelişmeler ilişkiyi rutinden çıkarıyor. Eşine olan sevginden çok saygı ve güveni ön plana çıkarıyorsun. Kalbin boş ise bu ay yer kalmayacak şekilde dolabilir.

Aslan Burcu Nisan 2018 Aile ve İlişkiler

Nisan 2018’de Aslan Burcu aile ve ilişkileri olduğu şeklinden daha iyi bir hal alıyor. Çevrenle arandaki sevgi alışverişi kesintisiz devam ederken sen sevdiklerine sevgini ifade etmekten çekinmiyorsun. Kollarını ve kapını sonuna kadar açtığın karşılıklı yardımlaştığın insanlar var. Bu aydan itibaren hayatına yeni insanlar girebilir. Tanıştığın herkesle hemen anlaşabiliyor ancak samimiyet kurmuyorsun. Bunların içinden de zamanla dostluk köprüleri kuracağın kişiler olabilir. Sevenlerin ve sevdiklerin çoğalıyor.

Aslan Burcu Nisan 2018 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı Nisan 2018’de en iyi günlerini geçiriyor. Sağlığını en fazla önemseyen burçlar arasındasın. Hayata ayak uydurmanın yolunun sağlıklı olmaktan geçtiğine inanan biri olarak sağlık problemlerini ciddiye alıyorsun. Diyetine ve sporuna devam edecek, keyif veren şeyler yapacaksın. Alerjik rahatsızlıkların varsa Nisan 2018’den itibaren biraz dikkatli olmalısın.