Aslan Burcu Nisan 2019 Yorumu

22.951

Ay başından itibaren yapacağın yeni başlangıçlarda devam eden süreçte başarı sağlayacaksın. Tereddüt ettiğin şeylerin boşa olduğunu göreceksin. Çalışma ile birlikte…

Aslan Burcu Nisan 2019 Yorumu

ASLAN Burcu Nisan 2019’da yaşamın baştan aşağıya değişiyor. Ay başından itibaren yapacağın yeni başlangıçlarda devam eden süreçte başarı sağlayacaksın. Tereddüt ettiğin şeylerin boşa olduğunu göreceksin. Çalışma ile birlikte artan sorumluluk ilk etapta ağır gelebilir ama zamanla buna alışacaksın. Duygusal yönden tatmin edici bir süreç olmayabilir. Uzun zamandır görmediğin insanlarla bir araya geleceksin. Kendine olan güvenin artıyor ancak özgürlük alanın biraz daralıyor gibi. İdare etmen gereken şeyler olduğunu düşünerek bir süre idare edeceksin. Zamana bırakacağın ve hemen karar alacağın durumları birbirinden ayıracaksın.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Yeniayı Etkileri ile bireysel temalı konulara yöneleceksin. Tek başına yol almak ilk hedefin haline gelecek. Bu anlamda ilişkilerin riske girmesi olası görünüyor. 19 Nisan 2019 Terazi Dolunayı Etkileri ile alınganlaşacaksın. İfadelerinde güçlü değilsin. Bu dönemde sabit fikirli olmaman ve ani kararlar almaman gerekiyor.

Aslan Burcu Nisan 2019 Aşk Yorumu

Aslan Burcu Nisan 2019’da aşk hayatında devam eden belirsizlik can sıkıcı hale geliyor. Zaman bıraktığın şeylerde ipin ucunu da bırakacaksın. Bu ay içinde sonlanan ilişkilerde geri dönüş mümkün olmayacak. Duygusal karmaşalarına ilaveten zihinsel karmaşa duyacak, buna göre karar alacaksın. Yanı sıra güven sorunu oluşabilir. Bunu da konuşarak dile getirmek istemiyorsun. Partnerinin davranışlarını bir süre izleyecek oluşan ters durumlar karşısında tavize yer vermeyeceksin. Değerini aşağı çeken enerjini emen hiçbir duyguya tahammülün olmayacak.

Aslan Burcu Nisan 2019 Aile ve İlişkiler

Aslan Burcu Nisan 2019 tarihinde aile ve ilişkilerinden uzaksın. Tek başına ayakta durabilmek sana yetiyor. Kimseden fazla bir beklenti içinde değilsin. Manevi olarak sana yakın olanlarla birlikte daha fazla zaman geçiriyorsun. Bu anlamda manevi yönün de güçleniyor ve çevren bu tür insanlarla örülü hale geliyor. Kendini her yönünle kabul ediyor, olumsuzluklarında bile mutlu olmaya çalışıyor ve başarıyorsun. Hedeflerine ulaşmakta zorlanmayacaksın.

Aslan Burcu Nisan 2019 Sağlık

Nisan 2019’da Aslan Burcu sağlığında oluşan yıpratıcı koşullar ortadan kalkıyor. Alerjik sıkıntılar azalıyor. Daha fazla dinlenmeye ve uykuya ihtiyacın olabilir. Beslenme düzenine dikkat edilmeli. Kronik rahatsızlıkların ve kontrollerin ihmal edilmemesini tavsiye ediyoruz. Özellikle kalple ilgili durumları küçümsememek gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.